اختصاص مهلت مجدد برای ثبت نام انتقال دانشجویان علوم پزشکی داخل کشور

اختصاص مهلت مجدد برای ثبت نام انتقال دانشجویان علوم پزشکی داخل کشور

مهلت ثبت نام برای انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰مجددا فراهم گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، با بیان معاونت آموزشی وزارت بهداشت و با عنایت به درخواست های مختلف دانشجویان و دانشگاه ها یادانشکده های علوم پزشکی در مورد عدم ثبت اطلاعات و مستندات در سامانه نقل و انتقال و مهمانی، سامانه انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مجدد فعال شد و بر این اساس متقاضیان تا روز چهارشنبه ۱۰ آذر فرصت دارند نسبت به ثبت نام در دانشگاه های مبدا و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.
سامانه انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی جهت نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بر مبنای برنامه زمانی فعال می شود و لازم است نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و مهمانی دانشجویان بر مبنای بازه های زمانی اقدام گردد.
پیش از این، مهلت ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک لازم، از روز دوشنبه ۳ آبان ماه شروع شد و تا پنج شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه داشت. همینطور بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو از روز شنبه ۶ آذرماه شروع شده و تا پنجشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
بازه زمانی شنبه ۲۰ آذرماه تا شنبه ۴ دیماه ۱۴۰۰ به منظور ایجاد فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء اعلام شده است. همینطور مهلت بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش نقایص توسط دانشجو از یکشنبه ۵ دیماه شروع می شود و تا یکشنبه ۱۹ دیماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
بر این اساس فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد از روز دوشنبه ۲۰ دیماه شروع می شود و تا شنبه ۳۰ دیماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
منبع:

1400/09/10
19:49:46
5.0 / 5
993
تگهای خبر: آموزش , جشن , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانلود عکس