در انستیتو پاستور ایران:

طراحی کیت تشخیص امیکرون

طراحی کیت تشخیص امیکرون

رییس انستیتو پاستور ایران اعلام نمود: امروز نخستین مورد واریانت امیکرون به روش توالی یابی در انستیتو پاستور ایران مورد تایید قرار گرفت.به گزارش دانلود عکس به نقل از وزارت بهداشت، دکتر علیرضا بیگلری اظهار داشت: باتوجه به شیوع واریانت امیکرون در برخی از کشورهای جهان، آزمایشگاه مرجع کووید ۱۹ در انستیتو پاستور ایران کیت ویژه تشخیصی این واریانت را طراحی و در میان برخی از آزمایشگاه های منتخب شبکه ملی آزمایشگاه های کووید ۱۹ کشور که شامل بیش از ۵۰۰ آزمایشگاه است، توزیع کرد.
وی در ادامه اضافه کرد: پس از دریافت نمونه های مشکوک، کار توالی یابی را انجام شد که امروز بامداد نخستین مورد واریانت امیکرون به روش توالی یابی در انستیتو پاستور ایران مورد تایید قرار گرفت. باتوجه به تایید این مساله امیدواریم که با رعایت پروتکل ها و تدوین سیاست های صحیح بتوانیم شاهد آن باشیم که باتوجه به حجم بسیار عالی واکسیناسیونی که در کشورصورت گرفته است با این واریانت بصورت جدی مقابله خوبی شود.
رئیس انستیتو پاستور ایران اشاره کرد: شایان ذکر است با اهمیت ترین نکته در بحث مقابله با واریانت امیکرون استفاده از ماسک می باشد برای اینکه انتقال این واریانت بسیار بالاتر از موارد دیگر است.

1400/09/28
21:23:07
5.0 / 5
912
تگهای خبر: طراحی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
دانلود عکس