برگزاری مجمع فدراسیون دوومیدانی با بدهی مالیاتی هشت میلیارد تومانی

برگزاری مجمع فدراسیون دوومیدانی با بدهی مالیاتی هشت میلیارد تومانی

دانلود عکس: مجمع عمومی سالیانه فدراسیون دوومیدانی در حالی امروز (چهارشنبه) برگزار شد که تمامی حساب های فدراسیون به سبب بدهی هشت میلیارد تومانی مالیاتی بسته شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از خبرگزاری ایرنا، مجمع عمومی سالیانه عمومی فدراسیون دوومیدانی در آکادمی ملی المپیک با حضور بنیامین شکوه فر معاون حقوقی وزیر ورزش، هاشم صیامی رئیس فدراسیون، اعضای هیات رییسه و روسای هیات های استانی به طور آنلاین انجام شد.
هاشم صیامی در ابتدای این مجمع گفت: چندین پرونده حقوقی داشتیم که یکی از آنها با مبلغ یک میلیارد تومان بود که مربوط به شرکت توسعه و تجهیز می شد. مشکلاتی درباره حفظ زمینهای مجموعه آفتاب داشتیم و پرونده هایی هم در دوره مجید کیهانی رئیس فدراسیون وقت بسته شد که مشکلاتی برای ما ایجاد کرد.
وی اضافه کرد: تمامی حساب های ما به سبب بدهی مالیاتی هشت میلیارد تومانی بسته شد و هر ماه باید ۱۰ فقره چک پرداخت نماییم. مسایل حقوقی امسال دست و پای ما را بسته بود.
رییس فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: سه واحد آپارتمان در تهران داریم و برخی با آن برای فدراسیون مشکل درست می کنند. بیشتر اردوهای ما در کیش است و باید از ظرفیت های جزیره استفاده نمائیم و باید آپارتمانی را در منطقه آزاد می خریم یا سه واحد آپارتمان را با کیش معاوضه نماییم.
وی افزود: شبی سه میلیون تومان برای احسان حدادی در اردوهای کیش پرداخت می نماییم. بغیر از آن مهدی پیرجهان، حسین رسولی و فرزانه فصیحی نیز در زمستان در اردوی کیش بسر می برند و هزینه های زیادی پرداخت می نماییم.
صیامی افزود: توافق نامه ای با فدراسیون بلاروس بستیم تا از ظرفیت ها استفاده گردد که پس از عید میزبان آنها در کیش باشیم.
در ادامه خزانه دار فدراسیون عنوان نمود که محل هزینه فدراسیون دوومیدانی هم مشخص نبود و مشکلاتی در ثبت رویدادهای مالی در دوران ریاست گذشته وجود داشت.
سپس «احسان حدادی» پیشنهاد بند سیزدهم برای راه اندازی کمپ پرتاب ها را داد و اظهار داشت: هزینه هایی که به ورزشکاران می دهند را در مجمع تصویب کنند تا به مشکل نخورند و همیشه مبلغ را در اردو می دادند تا فاکتورها را به آنها بدهیم. در صورتیکه فاکتورها از بین می رفت و به مشکل می خوردیم.
وی اضافه کرد: امیدوار هستم هم کمپ پرتاب و پرش با هم باشد و به حمید سجادی دادم و موافقت وی دریافت کردم و روسای هیات ها موافقت کنند. اگر مدالی گرفتیم با مربیان خارجی بود اما متاسفانه مربیان خودرا کنار آنها نیاوردیم تا یاد بگیرند.
ملی پوش دوومیدانی افزود: دوست داریم تا این کمپها در تهران، شمال و جنوب کشور راه اندازی شود و حتما دو یا سه مربی پایه خارجی را بیاوریم تا به مربیان ایرانی آموزش دهند. هرچند هزینه هر مربی خیلی بالاست و اگر این کار را انجام دهیم می توانیم شاهد مدال گرفتن ورزشکاران در المپیک باشیم.
پیشنهاد حدادی برای راه اندازی کمپ های پرتابی و پرشی با ۲۰ رای به تصویب مجمع رسید.


منبع:

1400/10/13
10:09:00
5.0 / 5
835
تگهای خبر: آموزش , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس