دانشگاه علوم پزشكی تهران اعلام كرد؛

افزایش ۵۰ درصدی وام ودیعه مسکن دانشجویان متأهل

افزایش ۵۰ درصدی وام ودیعه مسکن دانشجویان متأهل

به گزارش دانلود عکس مبلغ وام ودیعه مسکن دانشجویان متأهل دانشگاه علوم پزشکی تهران از ۶۰۰ میلیون ریال به ۹۰۰ میلیون ریال افزایش پیدا کرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد؛ با هدف پشتیبانی از زندگی دانشجویان متأهل دانشگاه علوم پزشکی تهران و تشویق دانشجویان به امر مهم ازدواج در جهت فرمایشات رهبری میزان وام ودیعه مسکن دانشجویان متأهل افزایش ۵۰ درصدی را شامل شد.
بر این اساس مبلغ وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل دانشگاه علوم پزشکی تهران از مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال در پاییز سال جاری به ۶۰۰ میلیون ریال افزایش پیدا کرده است.
در دیماه سالجاری هم طبق تفاهمنامه دانشگاه علوم پزشکی تهران با صندوق رفاه وزارت بهداشت مبلغ ۶۰۰ میلیون به مبلغ ۹۰۰ میلیون ریال افزوده شده و دانشجویان متأهل دانشگاه علوم پزشکی تهران از این به بعد می توانند با ثبت درخواست خود در پورتال صندوق رفاه به نشانی https: //portal.srd.ir/ از این تسهیلات بهره مند شوند.
همینطور مهلت ثبت نام وام ضروری دستیاری دانشجویان علوم پزشکی تهران هم تا ۲۴ دیماه ادامه دارد و دانشجویان می توانند با رفتن به پرتال دانشجویی به نشانی https: //portal.srd.ir/ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
بر این اساس درصورتیکه دانشجویان درحال بازپرداخت بدهی در مقاطع قبل هستند، باید بازپرداخت ها به روز باشد، در غیر این صورت از فهرست متقاضیان حذف خواهند شد و دانشجویان می توانند برای اطلاع از شرایط دریافت وام و مقررات، دستورالعمل نحوه اعطای وام دستیاری را در اینجا مشاهده کنند.
مبلغ وام دستیاری ۲۰۰ میلیون ریال بوده و بدون احتیاج به تعهد محضری و از راه بانک مهر پرداخت خواهد شد.1400/10/16
19:36:09
5.0 / 5
821
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دانلود عکس