قوانین کرونایی در یک دانشگاه آمریکایی جدی تر شد!

قوانین کرونایی در یک دانشگاه آمریکایی جدی تر شد!

دانلود عکس: در جهت تداوم شرایط کرونایی، دانشگاه اوهایو آمریکا پروتکلهای جدید و سختگیرانه تری را به دانشجویان خود اعلام نموده است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از وبسایت دانشگاه اوهایو، برای دانشجویانی مانند ریچل اندرز که دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه اوهایو جنوبی است، شرایط ادامه تحصیل و حضور در دانشگاه به علت تداوم شیوع اُمیکرون سخت تر شده است.
این دانشجو اظهار داشت: مسؤلان دانشگاه در مورد دستورات استفاده از ماسک سختگیرتر شده اند. من که دانشجوی پرستاری هستم، باید از ماسک " N-95" و شیلد صورت و وسایل ایمنی دیگر در آزمایشگاه استفاده کنم.
ساندرز می گوید که ما حتی در کلاس ها هم باید از ماسک " N-95" استفاده نماییم و باید به این سبک زندگی عادت نماییم.
این تغییرات در دانشگاه اوهایو به علت تداوم گسترش سریع کووید-19 در ایالت اوهایو و همینطور افزایش موراد مثبت مبتلا به این بیماری در خود دانشگاه و در بین دانشجویان است.
در نتیجه، دانشگاه اوهایو اعلام نموده که دانشجویان این دانشگاه بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون و بدون توجه به زندگی در خوابگاه یا غیر خوابگاه، باید تا تاریخ 21 ژانویه آزمایش کووید- 19 خویش را به صورت هفتگی به دانشگاه عرضه کنند.
بعد از آن، تنها گروههای خاصی از دانشجویان باید به صورت هفتگی تست کرونا دهند.
این اقدامات، پروتکلهای بهداشتی جدیدی است که توسط دانشگاه اوهایو به دانشجویان اعلام شده است.
دانشگاه اوهایو اعلام نموده که دانشجویان این دانشگاه دیگر اجازه خوردن و آشامیدن در کلاس ها را ندارند و فقط در کافه تریا یا سالن غذاخوری دانشگاه می توانند غذا بخورند.
منبع:

1400/10/25
13:59:23
5.0 / 5
1051
تگهای خبر: ایمنی , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس