خبر خوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اعضای هیات علمی

خبر خوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران برای اعضای هیات علمی

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران تصریح کرد: با هماهنگی و پیگیری هایی که انجام داد سقف کارانه و سیستم پرداخت پلکانی به صورت رضایت بخش تغییر خواهد داشت.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر حسین قناعتی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: آزمایشگاه متابولیک مرکز طبی کودکان یک آزمایشگاه منحصربه فرد است با امکانات بسیار عالی که پاسخگوی کشور در زمینه های پزشکی، صنعتی، کشاورزی و دامداری است و رعایت شده که آزمایشگاه بهینه باشد.
وی اشاره کرد: از همه مسؤلان دانشگاه می خواهم کارایی دستگاههای گران قیمت که در دانشگاه خریداری می شود را بررسی نمایند و از حداکثر امکانات دستگاه ها بهره ببرند. باید سیاستگذاری شود تا از اموال بخش دولتی صیانت نماییم و کارمند، استاد، دانشجو دانشگاه را برای خود دانسته و منافع خودش را در آن ببیند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: در اینجا خبر خوشی به همکاران هیئت علمی می دهم با هماهنگی و پیگیری هایی که انجام داد سقف کارانه و سیستم پرداخت پلکانی به صورت رضایت بخش تغییر خواهد داشت.
همچنین دکتر علی ربانی رئیس مرکز تحقیقات رشد و تکامل دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار داشت: با عنایت به اهمیت تشخیص بیماری های متابولیک در کشور و نبود یک آزمایشگاه فوق تخصصی منسجم برای غربالگری و تشخیص بموقع بیماری های متابولیک و انجام تست های تأییدی بیماری ها، با همت و کمک نیکوکاران حوزه سلامت مبادرت به راه اندازی آزمایشگاه کردیم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، وی تصریح کرد: با عنایت به این که بیمارستان مرکز طبی کودکان بعنوان بیمارستان مرجع در حوزه بیماری های فوق تخصصی کودکان ازجمله اختلالات متابولیک و نورو متابولیک در کشور است، این آزمایشگاه کمک شایانی در عرضه خدمات مطلوب و اثرگذار به بیماران می کند. امید است با راه اندازی هرچه سریع تر بخش ژنتیکی و غربالگری ژنتیکی، از تولد بیماران با ناهنجاری های مادرزادی پیشگیری شود.
منبع:

1400/10/26
12:22:25
5.0 / 5
951
تگهای خبر: خدمات , خرید , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس