معاون وزیر علوم تاكید كرد

تمام تلاش مسئولان وزارت علوم توجه به مسائل کلان آموزش عالی است

تمام تلاش مسئولان وزارت علوم توجه به مسائل کلان آموزش عالی است

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اظهار داشت: باید با بهره گیری از ظرفیت فوق العاده ای که در بدنه دانشگاهی(اعضای هیات علمی و یاوران علمی) وجود دارد گام به گام در امتداد مرتفع کردن مشکلات حرکت نماییم.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر علی خطیبی با استقرار در حاشیه چهاردهمین سفر استانی رییس جمهوری به استان هرمزگان با همراهی مدیران و مسئولان دانشگاهی ضمن ادای احترام به مقام شهدای گم نام دانشگاه هرمزگان از خوابگاه ها٬ سالن غذا خوری جدید و پردیس این دانشگاه بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.
معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم با تاکید بر این که ارائه خدمات رفاهی باکیفیت و مطلوب به دانشجویان موجب افزایش کیفیت آموزش خواهد شد٬ پژوهش را رمز توسعه دانشگاه ها عنوان نمود و اضافه کرد: باید اهتمام شود تا علم و دانش تبدیل به ثروت و محصول شود و این مهم اساسا استقلال مالی دانشگاه ها را در پی خواهد داشت.
دکتر خطیبی با اعلان اینکه در دوره ی جدید تمام تلاش مدیران و مسئولان وزارت علوم توجه به مسائل کلان آموزش عالی است؛ گفت: باید با همدلی و هم افزایی بتوانیم با بهره مندی از توان و ظرفیت فوق العاده ای که در بدنه دانشگاهی(اعضای هیات علمی و یاوران علمی) وجود دارد گام به گام در امتداد مرتفع کردن مشکلات حرکت نماییم.
وی رمز موفقیت دانشگاهیان را اتکا به علم و دانش و اعتماد به توان جوانان عنوان نمود و اظهار داشت: اعتقاد دارم اگر این دانش همراه با بهره بردن از تجارب بزرگان و گذشتگان باشد نتایج پرباری خواهد داشت.
1400/10/26
21:10:43
5.0 / 5
892
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دانلود عکس