قوانین سختگیرانه دانشگاه فلوریدا برای بازگشت دانشجویان

قوانین سختگیرانه دانشگاه فلوریدا برای بازگشت دانشجویان

دانلود عکس: دانشگاه فلوریدای آمریکا در امتداد ادامه روند شیوع کووید-19 قوانین سختگیرانه جدیدی را در مقابل اعضای خود اعمال می کند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از وینک نیوز، مقامات دانشگاه فلوریدا آمریکا از دانشجویان و کارکنان این دانشگاه خواستند که در محوطه دانشگاه حتما از ماسک استفاده کنند، دوز تقویتی واکسن کووید-۱۹ را تزریق کنند و به هنگام بازگشت به محوطه دانشگاه، در صورت نیاز تست مبتلاشدن به کووید-۱۹ دهند.
درخواست مسئولان دانشگاه فلوریدا در حالی مطرح گردیده است که سویه اُمیکرون کرونا به سرعت در آمریکا درحال شیوع است.
در این راستا مسئولان دانشگاه فلوریدا اعلام نموده اند که همه اعضای ۱۲ پردیس دانشگاه دولتی فلوریدا باید هوشیار بمانند. برای اینکه شیوع کووید-۱۹ همچنان تمام نشده است.
این دانشگاه به دانشجویان خود اعلام کرده: ما مطمئن هستیم که با تعهد استوار شما، ترم بهاری موفقی خواهیم داشت و دانشجویان ما همچنان به تحصیلات با کیفیتی که انتظار دارند و شایسته آن هستند، ادامه خواهند داد.
اردیبهشت ماه دانشگاه فلوریدا اعلام نمود آموزش حضوری این دانشگاه به تدریج بازگشایی می شود. در آن زمان همین طور اعلام گردید که این دانشگاه درحال همکاری با کارشناسان حوزه اپیدمیولوژی است تا نحوه صحیح و ایمن بازگشایی آرام دانشگاه را به کارمندان بیاموزند.
در این فرایند، حدود ۲۶ هزار کارمند دانشگاه فلوریدا به سرکار خود بازگشتند، ولی بازگشت آنها با رعایت اقدامات احتیاطی و ایمنی از قبیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی و انجام تست کرونا همراه بود.
این در حالیست که خیلی از دانشگاه های جهان بتازگی مبادرت به بازگشایی آموزش حضوری کرده اند.منبع:

1400/10/29
15:52:50
5.0 / 5
938
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دانلود عکس