اعطای تسهیلات ویژه به شرکتهای خلاق توسط صندوق پژوهش و فناوری سپهر

اعطای تسهیلات ویژه به شرکتهای خلاق توسط صندوق پژوهش و فناوری سپهر

دانلود عکس: صندوق پژوهش و فناوری سپهر در امتداد پشتیبانی از کسب و کارهای صنایع خلاق، تسهیلات ویژه ای به شرکت های خلاق ارائه می کند.


به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، طبق برنامه ریزی و پیگیری های انجام شده توسط صندوق پژوهش و فناوری سپهر، این شرکت در نظر دارد با هدف حمایت مالی از کسب و کارهای خلاق، طرح ویژه خودرا در قالب ارائه تسهیلات مالی به شرکت های خلاق برگزار کند. تسهیلات در نظر گرفته شده ویژه شرکت های خلاق شامل قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد و دوره تنفس و بازپرداخت ۱۲ ماه است. سقف تسهیلات اعطایی به هر شرکت یک میلیاردریال ات. شرکت خلاق به شرکت هایی اطلاق می شود که ماهیت رشد آنها بر طبق خلاقیت و نوآوری، ارائه محصول و خدمات جدید و بر طبق مدلهای نوین کسب وکار در سطح بازار هدف است. رشد و توسعه محصولات و خدمات شرکت های خلاق برخلاف شرکت های دانش بنیان الزاما نیاز به فناوری پیچیده و پیشرفته ندارد. مجموعه شرکتها و موسساتی که در زمینه های زیر فعال می باشند، می توانند بعد از گذراندن روند ثبت نام، بررسی و ارزیابی، موفق به دریافت اعتبار نامه شرکت های خلاق شوند. این حوزه های عبارتند از: کسب وکار دیجیتال و فضای مجازی. میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری. گیاهان دارویی و طب سنتی. صنایع دیداری و شنیداری. هنرهای تجسمی و نمایشی. بازی، اسباب بازی و سرگرمی. طراحی و معماری. چاپ و نشر.
شرکت های خلاق باید دارای شخصیت های حقوقی قابل ثبت در نظام قانونی کشور باشند. این شرکتها عضوی از بخش خصوصی باشند. همین طور اثربخشی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشند و محصول آنها نوآورانه و در رابطه با حوزه هایی باشد که کشور نیازمند آنها است. متقاضیان می توانند جهت ثبت درخواست به آدرس My.sepehrfund.ir در بازه زمانی ۵ تا ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ مراجعه نموده و درخواست خودرا ثبت کنند.


منبع:

1400/11/05
22:24:57
5.0 / 5
969
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس