اعلام جزییات آزمون استخدام دیوان محاسبات

اعلام جزییات آزمون استخدام دیوان محاسبات

دانلود عکس: تاریخ و نحوه ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور در سال 1400 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خودرا بوسیله آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش بصورت پیمانی به شرح زیر استخدام کند، بر این اساس متقاضیان باید در مهلت مقرر و بعد از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و تهیه مدارک مورد نیاز از امروز دوشنبه ۱۱ بهمن تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۶ بهمن ماه جاری بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در آزمون ثبت نام کنند.
متقاضیان لازم است به وسیله کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد، با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۹۰۰.۰۰۰ ریال نسبت به دریافت سریال ثبت نامی اقدام و سپس با مراجعه به بخش مربوطه در آزمون ثبت نام نمایند.
کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه ۱۶ اسفند برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون نیز در روز پنج شنبه ۱۹ این ماه باتوجه به آمار ثبت نام کنندگان بصورت غیرمتمرکز و منطقه ای انجام می شود.
صدور کارت شرکت در استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ به منزله تائید اطلاعات ارسالی از طرف متقاضیان نبوده و مدارک متقاضیان بعد از اعلام قبولی اولیه در آزمون، توسط دیوان محاسبات کشور بررسی خواهد شد.
کارنامه آزمون استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ و لیست پذیرفته شدگان در آزمون (سه برابر ظرفیت نهایی پذیرفته شده) تا ۴۰ روز بعد از برگزاری آزمون بوسیله درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد. پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت بعد از تطبیق مدارک و تکمیل پرونده، طی برنامه زمانی وارد پروسه مصاحبه تخصصی خواهند شد.
افرادی که کارمند شاغل سایر سازمان ها و دستگاه های دولتی هستند، می بایست بعد از پذیرفته شدن حداکثر تا یک ماه نسبت به ارائه استعفا نامه خود به دیوان محاسبات کشور اقدام نمایند در غیر این صورت از ادامه پروسه استخدامی حذف می شوند.
چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی برای دیوان محاسبات کشور محرز شود متقاضی مبادرت به ارائه اطلاعات خلاف واقع نموده، استخدام فرد باطل شده و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت. بعد از پذیرفته شدن و نهایی شدن مراحل استخدام، انتقال از استان محل قبولی به استانهای دیگر به مدت ۵ سال امکان پذیر نیست.
در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول شماره ۱ در ذیل این اطلاعیه) فقط فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها، مدارک معادل یا مقطع تحصیلی بالاتر یا پایین تر امکان پذیر نیست.
قبولی در آزمون کتبی به هیچ وجه به منزله بکارگیری قطعی نمی باشد، بلکه قبولی نهایی بعد از کسب حد نصاب نمره و پذیرش در آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، گزینش و انجام مراحل بعدی شامل معاینات پزشکی و گرفتن عدم سوء پیشینه از مراکز ذیصلاح می-باشد. لازم به تاکید است گزینش نهایی از بین متقاضیان واجد شرایط انجام خواهد گرفت.
منبع:

1400/11/11
22:57:37
5.0 / 5
928
تگهای خبر: آموزش , شركت , متخصص , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دانلود عکس