اجرای طرح بخشودگی بدهکاران صندوق رفاه تمدید گردید

اجرای طرح بخشودگی بدهکاران صندوق رفاه تمدید گردید

طرح بخشودگی برای دانشجویان و دانش آموختگان صندوق رفاه دانشجویان برای بدهکاران این صندوق تا آخر بهمن تمدید گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، طرح حمایتی عید تا عید ویژه دانشجویان و دانش آموختگان صندوق رفاه دانشجویان که از روز ۱۲ بهمن ماه شروع شده بود تا روز ۳۰ بهمن تمدید گردید.
این طرح به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اجرایی می شود.
دانشجویان و دانش آموختگانی که از تسهیلات و وام های صندوق رفاه دانشجویان بهره مند شده اند و دارای اقساط معوق می باشند، می توانند از مزایای طرح عید تا عید بهره مند شوند.
دانش آموختگان با پرداخت کل بدهی و بهره مندی از بخشودگی صد در صدی خسارت، پرداخت بدهی معوق و بهره مندی از بخشودگی ۵۰ درصدی خسارت و تقسیط مجدد مانده بدهی به تاریخ روز با پرداخت بدهی معوق سررسید شده می توانند از تسهیلات حمایتی صندوق بهره مند شودند.
همینطور دانشجویان که به واسطه عدم تعیین وضعیت بدهی در موعد مقرر مطابق با مقررات صندوق، مجموع بدهی آنان به دین حال تبدیل گشته است، در صورت واریز بدهی های نقدی (۱۰ درصد، ودیعه مسکن و خوابگاه ) امکان تقسیط بدهی به تاریخ روز برای آنان فراهم می شود.
در صورت پرداخت یک جای کل وام ها در زمان انتهای دوره دریافت وام و تعیین وضعیت بدهی پیش از انتهای دوره تنفس ۹ ماهه بدهکاران مشمول بخشودگی صد در صدی کارمزد می شوند.
مشمولین این طرح جهت درج درخواست یا مشکل خود از راه سایت صندوق رفاه دانشجویان ارتباط با مسئولین و کارشناسان بخش رفع اشکالات طرح بخشودگی عید تا عید اقدام و با نگهداری کد رهگیری دریافتی نتیجه درخواست خویش را از همان مسیر پیگیری کنند.
منبع:

1400/11/24
20:35:19
5.0 / 5
945
تگهای خبر: دانشجو , كالا , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
دانلود عکس