ایجاد کمپین نه به مواد مخدر در دانشگاه های نیجریه

ایجاد کمپین نه به مواد مخدر در دانشگاه های نیجریه

افزایش مصرف مواد مخدر، دانشگاه های نیجریه را بر آن داشت که با ایجاد کمپین ˮنه به مواد مخدرˮ با اعتیاد دانشجویان به این مواد مبارزه کنند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از یودبلیونیوز، آژانس ملی اجرای قانون مواد مخدر در نیجریه ( NDLEA ) از همه موسسات آموزش عالی در سرتاسر این کشوردرخواست کرد که آزمایش های تست اعتیاد در دانشگاه ها را بعنوان یک سیاست سازمانی برای دانشجویان تبدیل کنند و با این آژانس برای مهار سوء مصرف مواد مخدر در دانشگاه ها همکاری کنند.
این آژانس اعلام نمود که چنین اقدامی باید در مورد دانشجویان جدید و دانشجویانی که به دانشگاه بازمی گردند اعمال شود تا به مبارزه با مصرف سوء مواد مخدر در دانشگاه های این کشور کمک گردد.
رئیس آژانس "NDLEA" راه اندازی این طرح ضد مواد مخدر را لازم دانست و اظهار داشت: این طرح تحت عنوان "کمپین دانشگاه بدون مواد مخدر" در دانشگاه ها انجام می شود.
وی اظهار داشت که پیشبینی می شود این کمپین به یک سیاست ضد مواد مخدر برای همه موسسات آموزش عالی تبدیل گردد و این مستلزم آن است که دانشگاه یک سیاست دارویی تدوین کرده و در اختیار هر دانشجو قرار دهد.
علت راه اندازی چنین کمپینی این است که اعتیاد به مواد مخدر در نیجریه مانند یک اپیدمی است و میزان شیوع اعتیاد به مواد مخدر سه برابر میانگین جهانی است. به نحوی که از هر 7 نیجریه ای، 1 نفر به مواد مخدر اعتیاد دارد.
انتهاپ پیاممنبع:

1400/11/25
22:35:37
5.0 / 5
879
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس