دكتر طهرانچی اعلام كرد

ساماندهی وضعیت استخدامی ۳۲۰ نفر از کارکنان دانشگاه آزاد

ساماندهی وضعیت استخدامی ۳۲۰ نفر از کارکنان دانشگاه آزاد

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از ساماندهی وضعیت استخدامی ۳۲۰ نفر از کارکنان فاقد مجوز استخدام این دانشگاه اطلاع داد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمدمهدی طهرانچی در مسافرت به استان خراسان جنوبی ضمن دیدار با اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در این استان، در سخنانی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد در آستانه ورود به چهل سالگی خود است، ضمن اشاره به نگاه تحولی در این دانشگاه، عنوان کرد: با تغییر ریلی که در دانشگاه آغاز کردیم، خداوند تفضل کرد و با تلاش اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی توانستیم از این چالش ها و وضعیت بحرانی عبور نماییم و بحمدالله شرایط سخت دانشگاه را پشت سر گذاشتیم.
دکتر طهرانچی با اشاره به اینکه در این راه امید را محور اصلی حرکت خود قرار داده ایم، اظهار داشت: شاهد بودیم که در فضای مجازی موجی راه انداختند و امید شما را هدف قرار دادند تا این گونه القا کنند که دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی دسته دوم است و بر این اساس، شعار همسان سازی سر دادند. بحمدالله دانشگاه آزاد اسلامی امروز به شرایط ثبات رسیده و افق های روشنی پیش روی آن نمایان شده است. تنها با نظام مند کردن سیستم آموزشی دانشگاه، توانستیم درآمدهای دانشگاه را انضباط بخشیم و افزایش دهیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به برنامه این دانشگاه برای مسکن کارکنان و اعضای هیأت علمی اشاره نمود و اظهار داشت: در مبحث اختصاص زمین برای مسکن کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی درحال تعامل با وزارت مسکن و شهرسازی هستیم و ان شاءالله تا دو سال آینده بتوانیم اتفاقات جدی در این عرصه برای همکاران رقم بزنیم و این مورد به شکل جدی در دستورکار دانشگاه قرار دارد و شبانه روز پیگیری می شود تا یک ارزش افزوده در زندگی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی وارد نماییم.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی تاکید کرد: مسکن کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به صورت اجاره به شرط تملیک خواهد بود و هیچ هزینه ای از افراد دریافت نمی گردد، اما این مورد در فیش حقوقی درج خواهد شد. همینطور ساخت مسکن هم از راه تعاونی های مسکن هر استان پیگیری می شود و سازمان مرکزی تنها نقش نظارتی خواهد داشت.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از ساماندهی ۳۲۰ نفر از کارکنان این دانشگاه که فاقد مجوز استخدام بودند اطلاع داد و اضافه کرد: در جلسه هیأت رئیسه اخیر مصوب کردیم که کارکنانی که بدون مجوز استخدام دارای بیشتر از ۸ سال سابقه کاری در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، با آنها قرارداد پیمانی منعقد شود.
منبع:

1400/12/06
20:33:31
5.0 / 5
758
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دانلود عکس