مدیركل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر خبر داد

موافقت با انتقال ۱۵۲ دانشجوی شاهد و ایثارگر به دانشگاه محل سکونت

موافقت با انتقال ۱۵۲ دانشجوی شاهد و ایثارگر به دانشگاه محل سکونت

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اظهار داشت: باتوجه به احتمال حضوری شدن آموزش، با درخواست 152 دانشجوی متقاضی میهمانی به دانشگاه های محل سکونت خود موافقت شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر سید فردین تقی زاده ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: مطابق سنوات گذشته درخواست انتقال و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر برای سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ طی دو نوبت در خرداد ماه و آذر ماه امسال در سامانه سجاد ثبت و تقاضای آنان رسیدگی شد.
مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: امسال با وجود مجازی بودن تحصیل در دانشگاه ها، برای نمیسال اول سال تحصیلی از مجموع ۲۶۰ تقاضا برای انتقال و میهمانی با درخواست ۲۲۹ دانشجوی شاهد و ایثارگر موافقت به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، وی اظهار داشت: این تعداد تقاضا مربوط به ورودی های پیش از ۱۳۹۹ بوده است. باتوجه به شروع کرونا از اسفند ماه ۱۳۹۸ تحصیل دانشجویان در دانشگاه ها بصورت غیر حضوری بوده بدین سبب ورودی های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ تا حالا در دانشگاه های پذیرفته شده اولیه بصورت مجازی مشغول تحصیل بوده اند.
مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر اضافه کرد: با توجه به این که احتمالاٌ در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ آموزش بصورت حضوری خواهد بود، پس ضمن اطلاع رسانی برای ورودی های ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ سامانه نقل و انتقال را در آذرماه فعال کردیم و برای نیم سال دوم تعداد ۱۹۷ درخواست در سامانه ثبت گردید که برای ۱۵۲ نفر حکم میهمانی یا انتقال صادر شد.
دکتر تقی زاده اعلام نمود: برای جلوگیری از افت تحصیلی دانشجویان انتقالی، وضعیت تحصیلی دانشجویان میهمان و انتقالی رصد می شود تا در صورت بروز مشکل نسبت به برگزاری کلاس های تقویتی و مشاوره ای اقدام لازم انجام پذیرد.
1400/12/09
23:04:43
5.0 / 5
694
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
دانلود عکس