دانشگاه آمریکایی، استفاده از ماسک را اختیاری کرد

دانشگاه آمریکایی، استفاده از ماسک را اختیاری کرد

دانشگاه ایالتی اوهایو، استفاده از ماسک را در اغلب فضاهای داخلی پردیس های خود همچون سالن های اقامت، امکانات غذاخوری، کلاس های درس و دفاتر اختیاری می کند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از اوهایو استیت نیوز، در حالیکه همچنان اجبار استفاده از ماسک در محیط های مراکز مراقبت های بهداشتی، مکان های آزمایش کووید-۱۹، مراکز مراقبت از کودکان و حمل و نقل عمومی نیاز است. ایالت اوهایو الزامات استفاده از ماسک در محیط دانشگاه را برمی دارد.
در طول همه گیری، این دانشگاه از راهنمایی های مراکز کنترل و جلوگیری از بیماری های ایالات متحده و وزارت بهداشت ایالت و همینطور سیاست های فدرال، ایالتی و محلی پیروی کرده است. سیاست ماسک زدن به روز شده در ایالت اوهایو نشان دهنده بهبود تعداد موارد مبتلا به کووید-۱۹ بعد از افزایش اُمیکرون است.
در محیط هایی که استفاده از ماسک اختیاری است، دانشجویان، اساتید، کارکنان و بازدیدکنندگان می توانند به صورت فردی تصمیم بگیرند که آیا به استفاده از ماسک ادامه می دهند یا خیر.
البته این دانشگاه همچنان به توزیع ماسک در بخش های مختلف در محوطه دانشگاه ادامه می دهد.
بیشتر از ۹۳ درصد از اعضای جامعه دانشگاهی واکسینه شده اند و ۲۵ درصد گزارش کرده اند که برای تقویت محافظت خود در مقابل کووید-۱۹ واکسن تقویتی دریافت کرده اند. میزان موارد مبتلا در میان افرادی که در برنامه آزمایش کووید-۱۹ در ایالت اوهایو هستند هم به صورت پیوسته در طول ترم بهبود یافته است. از ۶ مارس، میانگین ابتلای مثبت هفت روزه ۰.۶ درصد بود که از ۸.۵ درصد در ۱۹ ژانویه به این عدد کاسته شده است.
ایالت اوهایو همچنان از همه اعضای جامعه می خواهد تا اقدامات احتیاطی لازم را در مقابل کووید-۱۹ انجام دهند، همچون دریافت تمام واکسن ها و واکسن های تقویت کننده ای که حائز شرایط هستند.
منبع:

1400/12/21
19:41:16
5.0 / 5
780
تگهای خبر: اقامت , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دانلود عکس