از سوی دانشگاه تهران اعلام شد

تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان در خوابگاه ها

تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان در خوابگاه ها

به گزارش دانلود عکس مهلت ثبت نام جاماندگان دانشگاه تهران جهت اسکان در خوابگاه ها برای نیمسال دوم تحصیلی از جانب این دانشگاه تا آخر امروز ۱۱ فروردین تمدید گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، اداره کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران مهلتی برای ثبت نام با تاخیر خوابگاه های دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۰ این دانشگاه تعیین کرد؛ بر این اساس دانشجویانی که نتوانسته اند در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت نام خوابگاه خود اقدام نمایند، تا ساعت ۲۳ امروز پنج شنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ مهلت دارند تا با رفتن به سامانه خوابگاهی به نشانی ems.ut.ac.ir جهت ثبت نام خوابگاه خود اقدام نمایند.
همینطور مهلت تعیین شده برای ثبت نام جاماندگان از ثبت نام جهت اسکان در خوابگاه، فقط در ارتباط با خوابگاه های شهر تهران است.
دانشجویانی که دوره واکسیناسیون خویش را کامل نکرده باشند (حداقل دو دُز)، به استناد شیوه نامه های بهداشتی و به منظور پیشگیری از شیوع همه گیری ویروس کرونا، امکان ثبت نام در خوابگاه ها را نخواهند داشت.
ثبت نام خوابگاه صرفاً برای دانشجویانی که حضور دائم و منظم خواهند داشت، مجاز است و دانشجویانی که مبادرت به تمدید و یا ثبت نام اتاق می کنند، ولی به هر علتی از خوابگاه استفاده نکرده و یا به ندرت استفاده می نمایند، امکان اسکان خوابگاه در ترم های بعد را نخواهند داشت.
دانشجویان متقاضی استفاده محدود از خوابگاه (یک شب در هفته)، می توانند به صورت مجانی با رفتن به پذیرش، از شرایط میهمان شدن یا اسکان در میهمان سرا استفاده کنند. در انتها اتمام ثبت نام در صورت وجود ظرفیت مازاد در مورد دانشجویان سنواتی برنامه ریزی و اطلاع رسانی خواهد شد.
همینطور به دانشجویان شبانه دانشگاه تهران خوابگاه تعلق نمی گیرد، در واقع به دلیل صف طولانی دانشجویان متقاضی خوابگاه متاهلی، امکان پذیرش درخواست جدید وجود ندارد.
همینطور دانشجویان متقاضی دریافت غذا می توانند پس از اتمام فرایند ثبت نام با ورود به سامانه تغذیه (dinning.ut.ac.ir) نسبت به رزرو غذا اقدام نمایند.
منبع:

1401/01/12
13:43:40
5.0 / 5
772
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس