ثبت نام متقاضیان خوابگاه های دانشگاه شریف تا اختتام امروز

ثبت نام متقاضیان خوابگاه های دانشگاه شریف تا اختتام امروز

باتوجه به اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف در خصوص حضوری شدن آموزش دانشجویان کارشناسی، اداره امور خوابگاه های این دانشگاه به دانشجویان ورودی 1397 و 1398 متقاضی اسکان در خوابگاه اطلاعیه ای صادر کرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، ثبت درخواست خوابگاه در دانشگاه صنعتی شریف بوسیله سامانه شاخص(شبکه اطلاع رسانی و خدمات دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف) به آدرس "stu.sharif.ir" صورت می گیرد.
دانشگاه صنعتی شریف در حوزه شرط موافقت این دانشگاه با درخواست اسکان و تخصیص خوابگاه اعلام نموده که طبق دستورالعمل ابلاغی از وزارت بهداشت، حداقل تزریق دو دوز واکسن کرونا و ثبت لینک کارت واکسن دیجیتال در سامانه stu.sharif.ir الزامی است.
بر این اساس، درخواست خوابگاه از طرف دانشجویانی که تا حالا واکسن تزریق ننموده و جهت ثبت کارت واکسن دیجیتال در سامانه مذکور اقدام نکرده اند، به هیچ عنوان قابل بررسی نخواهد بود.
البته، دانشجویانی که دارای بدهی معوقه هستند، باید جهت پرداخت بدهی خود در سامانه صندوق رفاه دانشجویان اقدام نمایند.
با بیان دانشگاه صنعتی شریف، تخصیص خوابگاه برمبنای شرایط خوابگاه و ظرفیت قابل اسکان است و از روز چهارشنبه مورخ ۱۷ فروردین ماه امکان مراجعه به خوابگاه و تحویل اتاق مقدور است.
کلیه دانشجویان کارشناسی که در نیم سال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در حداقل ۵ واحد حضوری ثبت نام کرده اند، می توانند تا اختتام امروز یک شنبه ۱۴ فروردین برای ثبت نام خوابگاه اقدام نمایند.
همچنین، طبق قوانین اسکان، باتوجه به محدودیت خوابگاه به دانشجویان ساکن استان تهران و توابع آن و استان البرز و همین طور دانشجویان پردیس خوابگاه تعلق نمیگیرد.1401/01/15
23:19:52
5.0 / 5
716
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دانلود عکس