تزریق 3 دوز واکسن و تاییدیه مرکز بهداشت دانشگاه، شرط پذیرش خوابگاهیان الزهرا

تزریق 3 دوز واکسن و تاییدیه مرکز بهداشت دانشگاه، شرط پذیرش خوابگاهیان الزهرا

دانلود عکس: دانشگاه الزهرا شرایط استفاده از خوابگاه های این دانشگاه از اواخر ماه جاری را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، تاریخ پذیرش و اسکان دانشجویان غیربومی روزانه مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به این نحو است که دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی های ۹۹ و ۱۴۰۰ و کارشناسی ورودی های ۹۷ و ۹۸ و ۹۹ بعد از دریافت مجوز در ایام ۲۰ و ۲۱ فروردین خواهد بود.
بنا بر اعلام دانشگاه الزهرا، تاریخ پذیرش و اسکان دانشجویان کارشناسی ورودی ۱۴۰۰ این دانشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد.
دانشگاه الزهرا در مورد شرایط اسکان دانشجویان اعلام نموده که همراه داشتن کارت واکسن کرونا ( تزریق کامل ۳ دوز واکسن) به همراه تأییدیه مرکز بهداشت دانشگاه الزامی است.
همچنین، دانشجویانی که زمان تزریق دوز سوم واکسن آنها فرا نرسیده است باید بمحض تزریق، مراتب را به اداره امور خوابگاه های دانشگاه الزهرا اطلاع دهند تا اسکان مشروط آنها قطعی شود.
در اطلاعیه دانشگاه الزهرا تاکید شده که برای پذیرش، شیوه نامه های بهداشتی در محیط خوابگاه. باید رعایت شود.
دریافت مجوز اسکان از اداره امور خوابگاه های دانشگاه الزهرا بعد از تکمیل مراحل ثبت نام و تأیید درخواست در سامانه سمادالزامی است.
همچنین، نداشتن بدهی قبلی به صندوق رفاه دانشجویان از دیگر شرایط پذیرش است.
البته دانشگاه الزهرا اعلام نموده که به دانشجویان شبانه و دانشجویان استان تهران و استان البرز خوابگاه تعلق نمی گیرد.
فرصت دو روزه دانشجویان ارشد برای ثبت نام خوابگاه
به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دانشگاه الزهرا باتوجه به مصوبه ستاد آموزش حضوری این دانشگاه در خصوص حضور دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه، پذیرش و اسکان دانشجویان کارشناسی ارشد در خوابگاه ها را با رعایت شرایط خاص و پروتکلهای بهداشتی انجام می دهد.
با اعلام دانشگاه الزهرا، دانشجویان کارشناسی ارشد غیر بومی روزانه مشغول به تحصیل ورودی سال تحصیلی ۱۴۰۰ و نیمسال دوم ۱۳۹۹ در صورت داشتن واحد آموزشی فعال می توانند طی امروز و فردا ۱۶ و ۱۷ فروردین با مراجعه به سامانه سماد به آدرس " https: //samad.alzahra.ac.ir/index.rose" جهت پیش ثبت نام اقدام نمایند.
دانشگاه الزهرا اعلام نموده که این دانشجویان در صورتیکه در ضمن هفته فقط ۱ الی ۲ شب از خوابگاه استفاده می نمایند، می توانند با پرداخت هزینه همان شب بصورت ترددی از شرایط اسکان بهره مند شوند.
دانشجویان کارشناسی ارشد غیر بومی روزانه مشغول به تحصیل ورودی نیمسال اول ۱۳۹۹ نیز، فقط با انتخاب یکی از روش های زیر بوسیله پیشخوان خدمت سامانه آموزشی گلستان می توانند مبادرت به ثبت درخواست اسکان نمایند.
درخواست حضور ترددی برای اسکان ۱ الی ۲ شب در هفته، درخواست حضور در بازه زمانی ۱ ماهه از ابتدا تا انتهای هر ماه با تایید استاد راهنمای پایان نامه و درخواست خوابگاه در تابستان.
با اعلام دانشگاه الزهرا، حضور در خوابگاه های این دانشگاه منوط به تزریق ۳ دوز واکسن و رعایت مقررات بهداشتی همچون استفاده از ماسک در همه فضاهای عمومی خوابگاه است.

منبع:

1401/01/17
08:36:55
5.0 / 5
752
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس