جزئیات برگزاری جشنواره نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد

جزئیات برگزاری جشنواره نشریه های دانشجویی دانشگاه آزاد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستورالعملی، جزئیات برگزاری جشنواره سراسری نشریه های دانشجویی «قلم ۶» دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر فرزاد جهان بین معاون طی دستورالعملی «شیوه نامه اجرائی جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «قلم ۶» را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استانها و واحدهای ویژه ابلاغ نمود.
دکتر جهان بین در این دستورالعمل تاکید کرده: باتوجه به بند ۳۴ از راه کنش سوم سند تحول و تعالی دانشگاه در خصوص تقویت و پشتیبانی از شبکه های کارآمد و نهادهای دانشجویی برای تحقق الگوی شیوع و انتشار درون زا در بستر کارهای خودجوش فرهنگی و تربیتی توأم با حفظ نشاط، امید و پویایی در میان دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، معاونت فرهنگی و دانشجویی در نظر دارد ششمین دوره سراسری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را با عنوان «قلم ۶» در میان واحدهای دانشگاه برگزار کند.
برمبنای شیوه نامه اجرائی برگزاری ششمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «قلم ۶»، اهداف جشنواره شامل نمایش ظرفیت و توانمندی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه نشریات دانشجویی و تقدیر از برگزیدگان و فعالان برتر نشریات دانشجویی، توسعه کمی و ارتقاء سطح کیفی نشریات دانشجویی، کشف و شناسایی استعدادهای برتر دانشجویان فعال در زمینه نشریات مکتوب و الکترونیکی و شبکه سازی آنها، معرفی نشریات موفق دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به سراسر کشور، ایجاد بستر گفت و گو و تعامل سازنده بین فعالان نشریات دانشجویی و رسانه های حرفه ای کشور و... است.
ساختار و تشکیلات جشنواره هم شامل شورای سیاست گذاری جشنواره سراسری نشریات دانشجویی و دبیرخانه مرکزی جشنواره است.
ثبت نام برای شرکت در جشنواره بوسیله سامانه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http: //farhangi.iau.ir صورت خواهد گرفت.
بر طبق این شیوه نامه از تاریخ اول خرداد تا اول شهریور، بارگذاری فایل PDF نشریه و آثار و بررسی و تأیید آثار و نشریات صورت خواهد گرفت. همین طور از تاریخ ۲ الی ۲۵ شهریور، پالایش و بررسی آثار صورت می گیرد و در نهایت ۳۰ آبان ماه اختتامیه برگزار می شود.
همچنین، طبق این شیوه نامه دانشجویان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری واحدهای دانشگاهی و مراکز آموزشی و آموزشکده های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی و فارغ التحصیلان واحدهای دانشگاهی که در زمان انتشار نشریه شاغل به تحصیل بوده اند، می توانند در این جشنواره شرکت نمایند.
شیوه نامه اجرائی برگزاری ششمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «قلم ۶» به تفصیل در اختیار واحدها و مراکز دانشگاهی قرار گرفته که شامل مواردی همچون تعاریف، ساختار و تشکیلات جشنواره، پروسه و تقویم اقدامات، وظایف و اختیارات، بخشهای جشنواره، شرایط حضور در جشنواره، قوانین و مقررات شرکت در جشنواره، مراحل ثبت اثر، نحوه تنظیم و ارسال آثار، توضیحات و راهنمای هر بخش به همراه فرم داوری، مراحل و شیوه داوری، فاکتورهای داوری نشریات، آثار و بخش ویژه جشنواره و... است.
منبع:

1401/01/18
12:28:41
5.0 / 5
907
تگهای خبر: آثار , آموزش , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
دانلود عکس