محرم زاده خطاب به هیات رئیس مجلس:

طرح ساماندهی کارکنان دولت هرچه سریع تر در دستور کار صحن قرار گیرد

طرح ساماندهی کارکنان دولت هرچه سریع تر در دستور کار صحن قرار گیرد

به گزارش دانلود عکس نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار می رود هرچه سریع تر طرح ساماندهی کارکنان دولت در دستور کار صحن مجلس قرار گیرد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، احمد محرم زاده یخ فروزان در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان نمود: کارکنان بنیاد مسکن در حوزه مسکن روستایی، اجرای طرح هادی و سنددار کردن املاک روستایی اقدامات بسیار موثری داشته اند و بایستی این بنیاد به یادگار مانده از جانب امام خمینی (ره) توسط مجلس حمایت شود.
وی در تذکری دیگر ضمن اشاره به حذف رشته های دانشگاه پیام نور هریس خطاب به وزیر علوم، اظهار نمود: این تنها دانشگاه دولتی در دل یک شهرستان محروم بوده، چرا رشته های آن در دفترچه کنکور سال ۱۴۰۰ حذف شده است؟ درخواست داریم رشته های این دانشگاه مجدداً در دفترچه کنکور سال ۱۴۰۱ درج شود.
دانشگاه پیام نور هریس تنها دانشگاه دولتی در دل یک شهرستان محروم بوده، چرا رشته های آن در دفترچه کنکور سال ۱۴۰۰ حذف شده است؟نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از وزیر بهداشت و درمان انتظار می رود نسبت به تعیین تکلیف نیروهای طرحی که به جای ۲ سال، ۴ سال همکاری کرده اند اقدام نماید.
ایشان در ادامه تصریح کرد: از هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی انتظار می رود تا هر چه سریعتر طرح ساماندهی کارکنان دولتی که به امضای بیشتر از ۱۷۰ نفر از نمایندگان رسیده است را در دستور کار صحن قرار دهد.
منبع:

1401/01/23
21:51:43
5.0 / 5
754
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس