حضور 400 استارتاپ و شرکت دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس 2022

حضور 400 استارتاپ و شرکت دانش بنیان در نمایشگاه اینوتکس 2022

دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس از حضور ۴۰۰ شرکت دانش بنیان، استارت آپ و صنایع بزرگ در این نمایشگاه اطلاع داد.به گزارش دانلود عکس به نقل از پارک فناوری پردیس، سجاد عباسی فشمی اظهار داشت: فضای عرضه غرفه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، نسبت به سالهای گذشته افزایش پیدا کرده و با عنایت به استقبال خوب شرکتهای و استارت آپهای متقاضی ظرفیت ثبت نام برای دریافت غرفه تکمیل شده است.
دبیر یازدهمین نمایشگاه اینوتکس خاطرنشان کرد: نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در فضایی به وسعت ۵ هزار متر و حضور حدود ۴۰۰ شرکت دانش بنیان و صنعتی داخلی برگزار می گردد.
وی بابیان این که پاویون روسیه و پاویون هند هم در نمایشگاه سال جاری برقرار است، اظهار داشت: در این نمایشگاه مقامات مسئول کشورهای خارجی بعنوان بازدید کننده حضور خواهند داشت.
به گفته فشمی نمایشگاه سال جاری با استقبال صنایع بزرگ کشور همراه بوده تا در کنار استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان برای مرتفع ساختن نیازهای فناورانه خود در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ حضور داشته باشند. در این حوزه با برگزاری ریورس پیچ، صنایع بزرگ و فعال کشور در طول ۴ روز برگزاری اینوتکس به معرفی نیازهای فناوری خود به استارت اپ ها، شرکتهای دانش بنیان و مخترعین خواهند پرداخت.
دبیر یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری با اشاره تفاوت دیگر اینوتکس ۲۰۲۲ با دوره های گذشته اظهار داشت: سال جاری برخلاف سال قبل که ۲ استیج برگزار شد، شاهد برگزاری ۳ رویداد استیج خواهیم بود. یک استیج با موضوعات عمومی کسب و کاری در حوزه فناوری، دیگری با موضوعات تخصصی بررسی ترندهای آینده تکنولوژی و سومین استیج هم مبحث بررسی حکمرانی فناورانه در حوزه دانش بنیان خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: بیشتر از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو در اینوتکس سال جاری خواهیم داشت که شامل موضوعات اقتصادی، محیط زیست و توسعه پایدار، مسئولیت اجتماعی کسب و کار ها، چالش های اکوسیستم نوآوری، رهبری و ایجاد تغییر در پارادایم های ذهنی می شود.
نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می گردد.


منبع:

1401/02/06
23:47:20
5.0 / 5
858
تگهای خبر: شركت , فناوری , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دانلود عکس