آخرین وضعیت برگزاری جشنواره دانشجویان نمونه کشوری

آخرین وضعیت برگزاری جشنواره دانشجویان نمونه کشوری

معاون امور دانشجویان سازمان امور دانشجویان درباره تاریخ برگزاری جشنواره دانشجویان نمونه کشوری سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: برای برگزاری جشنواره در انتظار مشخص شدن تاریخ توسط نهاد ریاست جمهوری هستیم.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، اردوان ارژنگ درباره تاریخ برگزاری جشنواره دانشجویان نمونه کشوری سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: برای برگزاری جشنواره دانشجویان نمونه کشوری در انتظار نهاد ریاست جمهوری هستیم تا یک تاریخ را مشخص کنند.
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: فعالیتهای در ارتباط با جشنواره نمونه کشوری از جانب وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی انجام شده و در انتظار مشخص شدن تاریخ برگزاری توسط نهاد ریاست جمهوری هستیم.
پیش از این دکتر ارژنگ عنوان کرده بود: برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه دانشگاه های سراسری در سال ۱۴۰۰ بعد از طی دو مرحله داوری در سطح دانشگاهی و کشوری انتخاب و معرفی شده اند.
به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، در این دوره، ۱۸ نفر (۹ نفر خانم، ۹ نفر آقا) در مقاطع مختلف حائز بالاترین امتیازها و حائز شرایط عمومی مندرج در آیین نامه بودند که بعنوان دانشجویان نمونه کشوری (۱۴۰۰) دانشگاه های زیر پوشش وزارت علوم انتخاب شدند که طی مراسمی در نهاد ریاست جمهوری از آنان تقدیر گردید.
در این دوره انتخاب و تجلیل از دانشجوی نمونه بین الملل (غیرایرانی) در برنامه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری (۱۴۰۰) با رعایت آیین نامه و شیوه نامه جشنواره دانشجوی نمونه کشوری اجرا شد، برخی از دانشجویان که در جشنواره مذکور تقدیر خواهند شد، از دانشجویان بین الملل خواهند بود.
گفتنی است در سالهای گذشته دانشجویان غیرایرانی که در دانشگاه های داخل کشور تحصیل می کردند، نمی توانستند در جشنواره دانشجوی نمونه کشوری شرکت نمایند، اما در این دوره برای نخستین بار به این دانشجویان اجازه داده شد تا در حوزه خود در این رقابت شرکت نمایند.
1401/02/16
11:53:28
5.0 / 5
830
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس