رئیس دانشگاه صنعتی امیركبیر:

دانشجویان بر کیفیت غذا نظارت داشته باشند

دانشجویان بر کیفیت غذا نظارت داشته باشند

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تکیه بر توجه به کیفیت غذای دانشجویان اظهار نمود: دانشجویان یا نمایندگان آن در نظارت بر کیفیت غذا مشارکت داشته باشند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر سید حسن قدسی پور در بازید از سلف دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با دانشجویان این دانشگاه گفتگو نمود و وضعیت غذای دانشجویان را مورد بررسی قرار داد.
وی در این بازدید اظهار داشت: مسؤلان دانشگاه توجه ویژه ای به کیفیت غذای دانشجویان و رعایت بهداشت دارند و در جهت ارتقاء سطح خدمات دهی به دانشجویان و همینطور بازسازی و بهسازی محیط سلف سرویس، نوسازی و تجهیز وسایل آشپزی و خرید وسایل مورد نیاز جهت خدمات دهی مطلوب تر در سلف سرویس تلاش می کنند.
دکتر قدسی پور ضمن تقدیر از توجه ویژه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در فراهم آوردن رفاه و آسایش دانشجویان تصریح کرد: امیدواریم تا هفته آینده بتوانیم طبقه منفی یک سلف دانشجویی را راه اندازی نماییم.
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مورد افزایش کیفیت غذا وهمچنین سیستم سرمایش و بالابر سلف این دانشگاه تذکراتی به مسؤلان مربوطه داد و تصریح کرد: دانشجویان یا نمایندگان آن در نظارت بر کیفیت غذا مشارکت داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این بازدید دکتر حامد ملاداودی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر محمد جواد عامری شهرابی مدیر کل دفتر ریاست و روابط عمومی، دکتر علی کمالی معاون توسعه و مدیریت منابع، آقای سید محمد تقی زاده مدیر مالی و آقای محمد حسن جوان مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هم حضور داشتند.
منبع:

1401/02/22
11:40:04
5.0 / 5
785
تگهای خبر: بازی , خدمات , خرید , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس