در همایش بین المللی؛

دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می گردند

دستاوردهای حوزه علوم شناختی معرفی می گردند

دانلود عکس: نهمین همایش بین المللی علوم شناختی برگزار می گردد و پژوهشگران کشور می توانند دستاوردهای علمی خودرا در آن به نمایش بگذارند.به گزارش دانلود عکس به نقل از مهر، نهمین همایش بین المللی علوم شناختی با هدف کمک به رشد و توسعه کارهای علمی و تحقیقاتی در زمینه های مختلف علوم شناختی و نیز ارائه آخرین یافته ها و دستاوردهای علمی پژوهشگران داخلی و خارجی در دانشگاه خوارزمی انجام می شود.
در این رویداد علمی علاوه بر شماری از پژوهشگران، پژوهشگران و اساتید حوزه های علوم شناختی کشور، پژوهشگران و پژوهشگرانی از چندین کشور دیگر حضور دارند. در این همایش مباحث علمی در زمینه های علوم اعصاب شناختی، روان شناسی شناختی، آموزش و پرورش شناختی، زبان شناسی شناختی، فلسفه ذهن، هوش مصنوعی، مدل سازی شناختی، نقشه برداری مغز، بازتوانی شناختی، ارزیابی شناختی، ابعاد شناختی اختلالات مختلف، شناخت اجتماعی، خلاقیت و شناخت، رسانه و شناخت، فناوری های واسط مغز و کامپیوتر مطرح خواهند شد.
آشنایی با کارهای پژوهشی در داخل و خارج از کشور در این عرصه و گسترش همکاریهای تحقیقاتی میان مراکز بین المللی و دانشگاهی فعال در رشته های در رابطه با علوم شناختی و ارائه دستاوردهای تحقیقاتی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد علمی بین المللی است.
در این همایش ضمن طرح نتایج تحقیقات بنیادی و کاربردی در حوزه علوم شناختی و کارکردهای مختلف مغز، صاحبنظران درقالب سخنرانی های کلیدی، پنل های تخصصی و کارگاه های آموزشی دیدگاه ها علمی خودرا مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهند.
این نمایشگاه بیست و هشتم اردیبهشت در دانشگاه خوارزمی انجام می شود.

1401/02/27
11:37:58
5.0 / 5
846
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانلود عکس