معرفی بهترین و بزرگترین موسسه حقوقی در تهران و کشور

معرفی بهترین و بزرگترین موسسه حقوقی در تهران و کشور

موسسه حقوقی تهران بزرگ خدماتی همچون اخذ وکالت توسط وکالت تخصصی در زمینه های وکیل تخصصی حقوقی ، وکیل کیفری ، وکیل تخصصی سایبری ، وکیل جرائم خاص و تنظیم انواح لایحه کیفری و حقوقی ، نمونه دادخواست و نمونه شکوائیه ، بصورت کاملا تخصصی ، پذیرش وکالت در امور بین المللی و خارجی و ....را به عموم اشخاص حقوقی و کیفری ارائه میدهد


امروز قصد داریم به معرفی تهران بزرگ بعنوان یکی از تخصصی ترین موسسات حقوقی در کشور بپردازیم  .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با دارا بودن بیش از 120 کارشناس و ویل باتجربه با میانگین سوابق بالای 15 سال بعنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران و کشور شناخته شده است ، این موسسه خدماتی همچون اخذ وکالت توسط وکالت  تخصصی در زمینه های وکیل تخصصی حقوقی ، وکیل کیفری ، وکیل تخصصی سایبری ، وکیل جرائم خاص و تنظیم انواح لایحه کیفری و حقوقی ، نمونه دادخواست و نمونه شکوائیه ، بصورت کاملا تخصصی ، پذیرش وکالت در امور بین المللی و خارجی و ....را به عموم اشخاص حقوقی و کیفری ارائه میدهد .

با توسعه  روابط میان اشخاص حقوقی و حقیقی و مطرح شدن نیاز هایی جدید برای افراد در جامعه ی توسعه یافته امروزی دیگر فعالیت های حقوقی منحصر به شکل سنتی دفاتر وکالت نیستند بلکه موسسات حقوقی با فعالیت تخصصی و دارا بودن چندین  وکیل دادگستری و کارشناس مجرب حقوقی به منظور حل مسائل و وصول مطالبات و حقوق اشخاص با کمکر دانش تخصصی و مهارت و سابقه  فعالیت میکنند. در حقیقت نحوه ی کار یک موسسه ی حقوقی همانند یک کلینیک تخصصی است و مدیر موسسه که خود وکیل با سابقه و متبحری است در هر حوزه ای و متناسب با مسئله ی خاص حقوقی ایجاد شده اشخاص را به متخصصین مربوط به همان حوزه ارجاع می دهد. لذا نحوه ی فعالیت در موسسات حقوقی به واسطه حضور کارشناسان و وکلای با تجربه  بسیار تخصصی تر از دفاتر وکالت است ضمن این که مراجعه به موسسات حقوقی اصولا باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود.امروزه تعداد موسسات حقوقی بسیار افزایش پیدا کرده است و یکی از دغدغه های اشخاص در سپردن پرونده های حقوقی و کیفری به موسسات حقوقی پیدا کردن بهترین موسسه حقوقی است. و در این میان ساکنین تهران نیز به سبب تراکم جمعیتی بالا در تهران و فعالیت بی شمار موسسات حقوقی در پیدا کردن بهترین موسسه حقوقی در تهران دچار سردرگمی می شوند. با توجه به اهمیت شناخت یک موسسه ی حقوقی خوب و اهمیت واگذاری پرونده های حقوقی و کیفری به بهترین موسسه حقوقی در این نوشتار قصد داریم به معرفی موسسه حقوقی  تهران بزرگ به عنوان یکی از بهترین موسسات حقوقی در تهران و کشور بپردازیم .

خدمات در موسسه حقوقی تهران بزرگ

بسیاری از ما جویای  بهترین موسسه ی حقوقی هستیم . طبیعتا در درجه ی اول بهترین موسسه ی حقوقی از نظر ما موسسه ای است که این اطمینان خاطر را نسبت به تیم تخصصی وکلا و مشاورین حقوقی آن موسسه حقوقی در ما ایجاد کرده باشد و از بابت میزان مهارت علمی و عملی متخصصان و کارشناسان و وکلای حقوقی موسسه شک و شبهه ای برایمان نداشته باشد. یک موسسه حقوقی خوب اصولا از یک سیستم مدیریتی قوی برخوردار است و مدیر موسسه بر اعمال و فعالیت وکلای خود نظارت دقیق دارد. بهترین موسسه حقوقی موسسه ای است که در تمام حوزه های تخصصی حقوق دارای پرونده های متعددی باشد که به پیروزی ختم شده است و مراحل آزمون و خطا را طی کرده است و به درجه ای از مهارت و تخصص رسیده است که نزد اشخاص مختلف اعتبار کافی دارد.  به طور کلی می توان خدمات اصلی بهترین موسسه حقوقی را به شرح زیر بیان نمود:

  1. برخورداری از واحد های  تخصصی امور کیفری و پیگیری پرونده های جرایم و مجازات ها در دادگاه و طرح شکواییه توسط وکیل کیفری متخصص .
  2. برخورداری از دپارتمان تخصصی خانواده و ارائه ی خدمات حقوقی خانواده به موکلین محترم در حوزه های مطالبه مهریه، نفقه ، حضانت، طلاق و
  3. وصول مطالبات در دعاوی مرتبط میان کارگر و کارفرما و پیمانکاران
  4. برخورداری از وکلای متخصص و کارشناسان حقوقی در امور ارث و انحصار وراثت و تحریر ترکه و
  5. دارای مشاورین مجرب و متخصص در امور ثبت اسناد و املاک
  6. برخورداری از واحد های  تخصصی در حوزه ی تنظیم قرارداد ها و قراردادنویسی نزد وکیل مجرب
  7. ارائه ی خدمات مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین و تلفنی و حضوری
  8. ارائه خدمات در امور حقوقی و کیفری بین المللی
1401/03/06
12:51:47
5.0 / 5
773
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , سنتی , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس