سرپرست دفتر ارتباط با دانش آموختگان علوم پزشکی تهران ارائه شد

سرپرست دفتر ارتباط با دانش آموختگان علوم پزشکی تهران ارائه شد

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر سیدمنصور گتمیری را به سمت سرپرست دفتر ارتباط با دانش آموختگان منصوب نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، متن حکم دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران خطاب به دکتر سیدمنصور گتمیری به شرح زیر است:
"اداء دین به سازمانی مانند دانشگاه علوم پزشکی تهران که با سابقه طولانی و درخشان خود دارای جایگاهی ممتاز در کشور است، برای اعضای هیأت علمی دانشگاه ما نعمتی بزرگ و فرصتی مغتنم است و می تواند منشأ برکات بسیار باشد.
نظر به تخصص، تعهد، سوابق و تجربیات پرارزش جنابعالی و با عنایت به ابعاد شخـصیتی شما، بدین وسیله بعنوان سرپرست دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه منصوب می شوید تا با تاکید بر تجارب بالا و ارزشمند مدیریتی خود انجام وظیفه کنید.
انتظار می رود با تعامل سازنده با سایر دانشکده ها و معاونت ها و بهره مندی از توان کارکنان موفق آن حوزه و جلب همکاری اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه علاوه بر تدبیر امور محوله، نسبت به برنامه ریزی جهت امور مربوط، اهتمام ویژه مبذول فرمایید.
امیدوارم با استعانت از درگاه باری تعالی و عنایات حضرت ولی عصر (ع) در انجام امور محوله، آن چنان که مورد رضای اوست، موفق و مؤید باشید".1401/03/09
13:11:38
5.0 / 5
393
تگهای خبر: دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس