گرامیداشت چهلمین سال فارغ التحصیلی شریفی ها

گرامیداشت چهلمین سال فارغ التحصیلی شریفی ها

دانلود عکس: بزرگداشت چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف بمنظور تقویت رابطه دوره های مختلف و نقش دانش آموختگان این دانشگاه در توسعه صنعتی کشور، 27 خرداد ماه 1401 انجام می شود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، این گردهمایی که همراه با بزرگداشت چهلمین سال فارغ التحصیلی دانش آموختگان دوره دهم (ورودی سال ۱۳۵۴) دانشگاه صنعتی شریف است، 27 خرداد ماه سال جاری با حضور بیش از هزار و پانصد نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه برگزار می شود.
انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف هر ساله بمنظور تقویت ارتباط فارغ التحصیلان، گردهمایی سالانه فارغ التحصیلان این دانشگاه را به میزبانی دانش آموختگان چهل سال قبل برگزار می نماید.
این انجمن از سال ۱۳۸۹ هر ساله، جشنی به مناسبت چهلمین سالگشت فارغ التحصیلی دانش آموختگان هر دوره دانشگاه به میزبانی آنها و با مشارکت تمام فارغ التحصیلان برپا می نماید. در سال ۱۳۸۹ و به میزبانی دوره اولی ها (ورودی های ۱۳۴۵)، دانشگاه صنعتی شریف شاهد اولین گردهمایی بود و تا به امروز با برگزاری موفق ۹ دوره از این رویداد، دانشگاه در مجموع میزبان بیش از ده هزار نفر از دانش آموختگان و خانواده های آنها بوده است.
تقویت رابطه فارغ التحصیلان دوره های مختلف با سایر فارغ التحصیلان و انجمن فارغ التحصیلان و تقویت احساس تعلق به دانشگاه از دستاوردهای برگزاری این جشن ها می باشد. همین طور تشریح اثر و نقش دانش آموختگان دانشگاه در توسعه صنعتی کشور هدف دیگر برگزاری این رویداد عنوان شده است.
در حاشیه این رویداد کتابی حاوی مشخصات و اطلاعات دانش آموختگان هر دوره انتشار یافته و دستاوردهای آنها در توسعه صنعتی کشور و پیشبرد علم و فناوری در ایران و جهان به آگاهی جامعه دانشگاهی کشور و خصوصاً دانشجویان می رسد.
با اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، برنامه ریزی و تدارکات کامل دهمین گردهمایی فارغ التحصیلان به میزبانی دانش آموختگان دوره دهم، برای ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ انجام شده بود که دقیقا روز برگزاری مراسم مصادف گردید با شهادت سردار سلیمانی و در ادامه نیز سقوط هواپیمای اوکراینی و شیوع بیماری کرونا برگزاری این مراسم را به تعویق انداخت تا در نهایت قرار بر این شد که مراسم در تاریخ ۲۷ خردادماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار شود.
منبع:

1401/03/11
14:04:13
5.0 / 5
505
تگهای خبر: انجمن , جشن , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس