معاون نظارت و سنجش دانشگاه خبر داد

فرآیندهای نظارتی دانشگاه علمی کاربردی هوشمند می شود

فرآیندهای نظارتی دانشگاه علمی کاربردی هوشمند می شود

به گزارش دانلود عکس معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از هوشمندسازی فرآیندهای نظارتی این دانشگاه آگاهی داد و اظهار داشت: این دانشگاه درحال طراحی و اجرای فرآیندهای نظارتی محصول محور و هوشمند است تا بتواند ساختار حلقه بسته را در فرآیندهای کنترلی این دانشگاه اجرائی کند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمد فتحیان با بیان این خبر اضافه کرد: باتوجه به ماموریت دانشگاه جامع علمی کاربردی در امتداد توسعه اشتغال پایدار، روندهای نظارتی این دانشگاه نیز متناسب با این ماموریت، طراحی، برنامه ریزی و اجرا می شود.
وی ضمن تاکید بر جایگاه ویژه زیر نظام دانشگاه جامع علمی کاربردی و خاصیت های منحصر به فرد آن بر بکارگیری اهرم های نظارتی برای تقویت اثربخشی این جایگاه در سطوح ملی اصرار کرد.
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: برای ترمیم و اصلاح روندهای نظارتی، دانشگاه از ارکان نظارتی خود در سطح استانها و ستاد بهره برده و اهتمام دارد ضمن توجه به فاکتورهای نظارتی در ضمن پروسه آموزش به ارزیابی اثربخشی خروجی های پروسه نیز بپردازد. به عبارت بهتر ملاحظه شرایط برگزاری آموزش های علمی کاربردی در مراکز دارای اهمیت است، اما در کنار آن باید به ارزیابی اثربخشی خروجی های این پروسه نیز توجه ویژه شود بنا بر این لازم است در کنار بازدید از مراکز آموزشی، بازدید از صنایع و سازمان هایی که از دانش آموختگان این دانشگاه در اجرای ماموریت های خود بهره مند می شوند نیز مدنظر قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، وی اشاره کرد: بدون شک ما هنگامی موفق به اجرای ماموریت علمی کاربردی خواهیم بود که بتوانیم دانش آموختگانی ماهر و توانمند را روانه بازار کار نماییم.
دکتر فتحیان اضافه کرد: باتوجه به این که آموزش های دانشگاه جامع علمی کاربردی مبتنی بر تقاضا و نیاز بازار کار تعریف و توسعه می یابد، معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز درحال طراحی و اجرای فرآیندهای نظارتی محصول محور و هوشمند است تا بتواند ساختار حلقه بسته را در فرآیندهای کنترلی این دانشگاه اجرائی کند.
منبع:

1401/03/20
14:25:12
5.0 / 5
392
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , طراحی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس