رئیس صندوق رفاه دانشجویان تاكید كرد

تکلیف قانونی دانشگاه ها برای تامین خوابگاه متاهلین

تکلیف قانونی دانشگاه ها برای تامین خوابگاه متاهلین

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با یان این که به هیچ عنوان نباید ساخت خوابگاه متاهلین در دانشگاه ها نادیده گرفته شود، اظهار داشت: ایجاد و تجهیز خوابگاه متأهلین تکلیف قانونی دانشگاه ها است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر مسعود گنجی در بازدید از خوابگاه های دانشجویی و آشپزخانه مرکزی پردیس کرج دانشگاه خوارزمی اظهار نمود: این دانشگاه مجموعه بزرگ و نفیسی است به لحاظ مساحت و فضاهای آموزشی دارای ظرفیت های بالقوه ای است که با برنامه ریزی دقیق و همه جانبه می تواند جزء بهترین دانشگاه ها محسوب شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، گنجی فرسودگی بناها و کمبود ظرفیت خوابگاه ها باتوجه به حضور دانشجویان در مهرماه را از مشکلات این دانشگاه برشمرد و بیان کرد: صندوق رفاه دانشجویان برای مرتفع نمودن این مشکلات اعلام آمادگی می کند و مسئولین دانشگاه باید تمام جوانب را بررسی نمایند تا با مشکلات کمتری مواجه شوند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان بر توجه به نیازهای ذهنی و روحی دانشجویان در دانشگاه و پرورش دانشجویان بااخلاق تاکید نمود و عنوان کرد: اگر بخواهیم دانشگاه در تمامی ابعاد پیشرفت داشته باشد باید به زیرساخت ها توجه داشته باشیم و به امور دانشجویان رسیدگی نماییم. امروز زمانی است که باید در برنامه ریزی ها از تجربیات موفق آمیز دیگران استفاده نمود.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان ایجاد و تجهیز خوابگاه متأهلین را تکلیف قانونی دانشگاه ها دانست و اظهار داشت: به هیچ عنوان نباید این مساله نادیده گرفته شود و دانشگاه خوارزمی در مورد خوابگاه متاهلین گام هایی را برداشته است امیدوار هستم این دانشگاه در به انجام رساندن این مساله پیشرو و موفق باشد. بااینکه دانشگاه خوارزمی از فرصت های کرونا برای تکمیل و تجهیز بناها به خوبی بهره برده است.1401/03/21
10:24:05
5.0 / 5
402
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دانلود عکس