مدیر كل امور دانشجویان بین الملل تاكید كرد

لزوم دسترسی دانشجویان بین الملل به امکانات ورزشی

لزوم دسترسی دانشجویان بین الملل به امکانات ورزشی

به گزارش دانلود عکس مدیر کل امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان بر لزوم دسترسی دانشجویان بین الملل به امکانات ورزشی تصریح کرد و اظهار داشت: برای این منظور دانشگاه ها می توانند با کمک دانشگاه های دیگر و یا اداره کل تربیت بدنی تیم تشکیل دهند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر جعفر رازقی در اختتامیه گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها، خاطرنشان کرد: با هدف کاهش دغدغه مالی و حضور حداکثری دانشجویان بین الملل در المپیاد فرهنگی - ورزشی، هزینه ثبت نام برای این دانشجویان مجانی شده است و به ازای حضور هر دانشجو، کمک هزینه ای به دانشگاه پرداخت می شود.
وی با اشاره به اینکه در این المپیاد ما صرفاً نگاه ورزشی نداریم؛ اظهار نمود: برای ما در المپیاد فرهنگی- ورزشی بحث های فرهنگی، هم افزایی و افزایش همدلی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
دکتر رازقی بیان نمود: دانشگاه ها باید این مورد را مدنظر قرار دهند که اگر در برگزاری المپیاد با کمبود دانشجو برای تکمیل یک تیم مواجه گشتند، سایردانشجویانی که در این المپیاد ثبت نام کرده اند اما تیم آنها به علت نبود شرکت نمایند به حد نصاب نرسیده است را از حضور در المپیاد محروم نکنند.
مدیر کل امور دانشجویان بین الملل سازمان در انتها تصریح کرد: در این خصوص دانشگاه ها می توانند با کمک دانشگاه های دیگر و یا اداره کل تربیت بدنی تیم تشکیل دهند. همینطور دانشگاه ها باید در نظر داشته باشند تا دانشجویان بین الملل هم مانند سایر دانشجویان به امکانات ورزشی و رفاهی دانشگاه ها دسترسی کامل داشته باشند.
در ادامه دکتر فردین تقی زاده مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان ضمن قدرانی از تلاش مدیران امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها خواهان تلاش موثر و ویژه به منظور مشارکت حداکثری دانشجویان در این المپیاد شد.
وی همچون اهداف مهم این المپیاد را ضمن پاسداشت فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد نشاط، شادابی و پویایی در میان دانشجویان پس از یک دوره همه گیری ویروس کرونا دانستند.
دکتر تقی زاده اضافه کرد: همینطور این المپیاد سبب می شود سال آتی را دانشجویان با انرژی بیشتری آغاز نمایند.
مدیر کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر خاطرنشان کرد: اگر تعداد متقاضیان شرکت کننده در المپیاد دانشجویان شاهد و ایثارگر بگونه ای باشد که امکانات دانشگاه های میزبان جوابگوی نیاز آنها باشد همه متقاضیان به مرحله کشوری راه می یابند.
دکتر تقی زاده ضمن قدرانی از تلاش و همکاری مدیر کل تربیت بدنی سازمان و همکاران ایشان ابراز امیدواری کردند که دانشگاه ها در سال تحصیلی آینده مسابقات درون دانشگاهی و منطقه ای را در طول سال تحصیلی برگزار خواهند کرد.
او در آخر اظهارداشت: دانشگاه ها بدونه دغدغه مالی نسبت به اعزام دانشجویان به المپیاد اقدام نمایند تا ان شاء الله شاهد یک المپیاد فرهنگی- ورزشی در شان دانشجویان شاهد و ایثارگر باشیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان؛ پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان، پنجمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان، سومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر و نخستین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین الملل در دو بخش دختران و پسران تابستان سالجاری برگزار می شود.
منبع:

1401/04/01
11:40:14
5.0 / 5
757
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس