معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشحویان:

دانشگاه ها در راه حل مسأله و تربیت نیروی کارآمد گام بردارند

دانشگاه ها در راه حل مسأله و تربیت نیروی کارآمد گام بردارند

به گزارش دانلود عکس معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان در بازدید از دانشگاه صنعتی سهند اظهار داشت: ضروریست که دانشگاه ها در راه حل مسأله و تربیت نیروهای کارآمد، نخبه، کارآفرین و مهارت محور گام بردارند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر اردوان ارژنگ در جریان بازدید از دانشگاه سهند و دیدار با دکتر اسماعیل فاتحی مهر، رئیس دانشگاه صنعتی سهند اظهار نمود: دانشگاه ها، محور حرکت و پویایی در جامعه هستند. دانشگاه های صنعتی می توانند الگوی حرکت و پویایی برای دانشگاهیان باشند. این دانشگاه ها با ارتباط با صنعت و جامعه می توانند در تحقق الگوی مسیر بودن گام بردارند.
وی ضمن اشاره به آزادسازی قیمت ها و مشکلات دانشگاه ها در بحث تغذیه ایاب و ذهاب دانشجویان خاطرنشان کرد: در دو ماه گذشته، اغلب دانشگاه ها با مشکلاتی از این دست مواجه گشتند. از زمان بروز مشکلات، سازمان هدفمندی یارانه ها با پرداخت مبالغی به مرتفع شدن مشکلات کمک کرد. امیدواریم با تدبیری که سازمان هدفمندی یارانه ها خواهد داشت، مراکز آموزش عالی برای شروع سال تحصیلی جدید بدون هیچ دغدغه ای کار را دنبال کنند و بستر مناسبی برای ارتقای سطح علمی دانشگاه و درخشش در سطح منطقه ای و بین المللی ایجاد شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان، وی با تکیه بر این که دانشگاه ها برای خوابگاه های متاهلی، سالن های ورزشی، کتابخانه و لابراتوار علاوه بر بودجه ملی و ستادی، از کمک خیرین استانی و کشوری بهره مند می شوند، اظهار نمود: با حمایت های مردمی، دانشگاه ها راحتتر می توانند به رشد و توسعه دست یابند.

منبع:

1401/04/07
10:06:14
5.0 / 5
410
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس