شرایط اسکان خوابگاهی دانشگاه خواجه نصیر در سال تحصیلی جدید

شرایط اسکان خوابگاهی دانشگاه خواجه نصیر در سال تحصیلی جدید

به گزارش دانلود عکس دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی شرایط اسکان خوابگاه های دانشجویی خود برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، پیش ثبت نام خوابگاه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برای دانشجویان روزانه غیر بومی و بومی برای مقطع کارشناسی ورودی ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰، مقطع کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ و مقطع دکتری ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ تا ساعت ۲۲ امشب، سه شنبه ۷ تیر ماه سالجاری ادامه می یابد.
همچنین، ثبت نام قطعی و انتخاب اتاق به صورت گروهی برای دانشجویان غیر بومی که پیش ثبت نام آنها تایید شده است، از ساعت ۱۰ شنبه ۱۸ تیر ماه شروع شده و تا ساعت ۲۲ چهارشنبه ۲۱ تیر ماه ادامه می یابد.
علاوه بر این، ثبت نام قطعی و انتخاب اتاق به صورت انفرادی برای دانشجویان غیر بومی که پیش ثبت نام آنها تایید شده است، از ساعت ۱۰ روز پنجشنبه ۲۳ تیر ماه تا ساعت ۲۲ روز جمعه ۲۴ تیر ماه خواهد بود.
براساس اعلام دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی پیش ثبت نام خوابگاه برای دانشجویان روزانه متاخرین که در پیش ثبت نام مرحله اول موفق به ثبت نام نشده اند و دانشجویان روزانه سنواتی در بازه زمانی ۲۶ تا ۲۸ تیر ماه صورت خواهد گرفت.
همچنین، ثبت نام قطعی و انتخاب اتاق برای دانشجویان بومی در صورت وجود ظرفیت در هفته اول مهر ماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود و پرداخت اجاره بها برای کلیه دانشجویانی که ثبت نام قطعی کرده اند و پیش ثبت نام آنها تایید شده است، از ساعت ۱۰ بامداد ۱۹ شهریور تا ساعت ۲۲ روز ۲۱ شهریور ماه صورت خواهد گرفت.
براساس اعلام این دانشگاه، بازگشایی خوابگاه های دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در روز ۲۴ شهریور ماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود.
دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام نموده که کلیه مراحل ثبت نام به صورت غیرحضوری و در سامانه (https: //refahi.kntu.ac.ir/) صورت می پذیرد و دانشجویانی که در زمان بندی اعلام شده موفق به ثبت نام نشده اند، ثبت نام آنها در صورت وجود ظرفیت در هفته اول مهر ماه انجام می گیرد.
این دانشگاه در اطلاعیه خود تاکید کرده که نسبت به اسکان دانشجویان نوبت دوم تعهدی ندارد و فهرست پیشنهادی خوابگاه های خودگردان پسرانه و دخترانه جهت اسکان دانشجویان با هزینه شخصی تا اوایل شهریور ماه ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد.
با عنایت به ظرفیت محدود امکانات خوابگاهی، دانشجویانی که میزان استفاده آنها کمتر از ۳ شب اسکان در هفته است، باید در اتاق های ویژه ای اسکان داده شوند تا ظرفیت بدون استفاده در اختیار سایر دانشجویان قرار گیرد. این دانشجویان مجاز به انتخاب گروهی نیستند و باید در بخش توضیحات در هنگام ثبت نام به این یاد شده کنند. میزان حضور کلیه افراد توسط گیت های خوابگاه کنترل خواهد شد و دانشجویی که به این یاد شده نکرده باشد، اسکان آنها لغو و برابر مقررات با ایشان برخورد خواهد شد. در صورت اسکان گروهی این افراد اسکان کلیه افراد گروه لغو خواهد شد.1401/04/08
11:35:23
5.0 / 5
440
تگهای خبر: جشن , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
دانلود عکس