ساختار اصلی دانشگاه علوم پزشكی ایران تغییر نمود

ساختار اصلی دانشگاه علوم پزشكی ایران تغییر نمود

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشكی ایران از تغییر نمودار اصلی ساختار دانشگاه و محول كردن وظایف معاونت اجتماعی این دانشگاه اطلاع داد.


به گزاش ایسنا، دکتر فروزان فهیم؛مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه در این خصوص عنوان کرد: تصمیم به حذف معاونت اجتماعی از تشکیلات تفصیلی دانشگاه ها یک تصمیم کشوری و طبق مصوبه شورای معاونین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بوده است.
دکتر فهیم بیان نمود: این مصوبه طی مکاتبه ۱۰۱/۳۰۹/د مورخ ۹۸/۱/۵ به تمامی دانشگاهها ابلاغ و وظایف این معاونت هم به سایر معاونت ها محول شد، بنابراین ذکر این نکته لازم است که با تغییر ساختار کلی وظایف از بین نمی روند و به طبع تمهیداتی برای ادامه شرح وظایف ان معاونت وجود دارد.
وی اظهار داشت: ذات معاونت اجتماعی، "اجتماعی شدن" خدمات بوده است، بنابراین تصمیم بعدی محول کردن وظایف معاونت اجتماعی شامل: انتقال وظایف دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی استان، همینطور اداره سازمان های مردم نهاد و هم امور خیرین و موسسات خیریه به ذیل حوزه ریاست دانشگاه، انتقال وظایف و ساختار واحدمددکاری به ذیل معاونت درمان و انتقال وظایف و ساختار در رابطه با آموزش و ارتقاء سلامت و دبیرخانه شورای فرهنگ سلامت به معاونت بهداشت بوده است.
مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه خاطرنشان کرد: طبق توضیحاتی که دادم و بر مبنای انتقال ساختاری، بدون هیچ گونه فاصله و تاخیری وظایف آن معاونت تداوم پیدا کرد.
دکتر فهیم اظهار نمود: یکی از وظایف مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری و معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه در هر زمانی ادامه فعالیتهای اصلی سازمان می باشد؛ اما نباید فراموش کرد که تصمیمات کشوری از جانب وزارت متبوع لازم الاجرا است.
وی ادامه داد: این مدیریت در هر زمانی با هدف ادامه خدمت رسانی به پرسنل و جمعیت تحت پوشش، با دقت و ریزبینی بگونه ای رفتار می کند تا هیچ گونه خللی در رسالت اصلی سازمان به وجود نیاید.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، وی با بیان این نکته که وقتی یک ساختار تغییر پیدا می کند برای رسمی کردن آن مراحلی باید طی شود، تصریح کرد: در این مورد که تغییر نهایی؛ تغییر نمودار اصلی ساختار دانشگاه بوده، بعد از طرح در هیئت رییسه دانشگاه و تصویب هیئت امنای دانشگاه برای نهایی شدن در هیئت امنای وزارت بهداشت تصویب گردید.
منبع:

1399/05/07
22:23:43
5.0 / 5
1957
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس