هدیه دانشگاه علامه طباطبایی به رتبه های برتر ارشد

هدیه دانشگاه علامه طباطبایی به رتبه های برتر ارشد

به گزارش دانلود عکس دانشگاه علامه طباطبایی ضمن اعلام تاریخ و زمان برگزاری مصاحبه حضوری داوطلبان رشته های دارای شرایط خاص این دانشگاه اعلام نمود به رتبه های برتر آزمون ارشد هدیه پرداخت می کند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، مصاحبه حضوری داوطلبان رشته های دارای شرایط خاص دانشگاه علامه طباطبایی از روز سه شنبه ۲۱ تیر ماه شروع می شود و تا روز چهارشنبه ۲۲ این ماه ادامه دارد. طبق اعلام دانشگاه علامه طباطبایی به همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی جهت احراز هویت برای مصاحبه حضوری داوطلبان رشته های دارای شرایط خاص دانشگاه ضروریست.
همینطور درصورتیکه داوطلبی مدارکی در خصوص گذراندن آزمون های استاندارد زبان انگلیسی نظیر تافل و آیلتس دارد، مستندات را به همراه داشته باشد.
مطالعات منطقه ای گرایش مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز، بیم سنجی، مددکاری اجتماعی و مطالعات زنان گرایش زن و خانواده چهار رشته دارای شرایط خاص دانشگاه علامه طباطبایی است.
همینطور به همراه داشتن اصل و تصویر مدارک تحصیلی آموزشی و پژوهشی شامل مدارک زبان خارجی، کارگاه های تخصصی گذرانده شده، مقالات و کتاب های چاپ شده یا پذیرش شده و همینطور سِمت و سابقه شغلی و فعالیت درحرفه ی مددکاری اجتماعی عنوان شده است.
همینطور دانشگاه علامه طباطبایی اعلام نمود به دانشجویان رتبه اول تا سوم دوره روزانه مقطع کارشناسی ارشد در رشته هایی که حداقل در ۴ دانشگاه پذیرش دانشجو دارند، هدیه ای پرداخت می شود. بر این اساس پذیرفته شدگان ربته اول مبلغ سه میلیون تومان، رتبه دوم مبلغ دو میلیون تومان و رتبه سوم هم به مبلغ یک و نیم میلیون تومان هدیه دریافت خواهند کرد.
طبق اعلام دانشگاه علامه طباطبایی، یک سوم هدیه در نیمسال اول تحصیلی و الباقی در نیمسال های بعد و برپایه پیشرفت تحصیلی دانشجو در طول تحصیل پرداخت خواهد شد.
منبع:

1401/04/20
09:14:07
5.0 / 5
452
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس