رئیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی:

دانشجویان نمونه می توانند الگو و سرسلسله تغییرات در نسل جدید دانشگاهی باشند

دانشجویان نمونه می توانند الگو و سرسلسله تغییرات در نسل جدید دانشگاهی باشند

به گزارش دانلود عکس رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در جلسه هیئت رییسه دانشگاه، از دانشجویان نمونه دانشگاه که در سطوح ملی افتخارآفرینی کردند، قدردانی نمود و اظهار داشت: حضور دانشجویان دانشگاه در رقابت های کشوری نشانه شکل گیری حرکت نوین آموزشی است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در این نشست تقارن خجسته دهه امامت و ولایت و تقدیر از دانشجویان نمونه دانشگاهی را به فال نیک گرفت و اظهار داشت: امروز به صورت نمادین از تلاش و ممارست ستودنی دانشجویان تقدیر گردید و امیدواریم این اقدام بهانه ای برای ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری اجتماعی در بین دانشجویان علوم پزشکی باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن اشاره به این که حجم بالای دروس در رشته های پزشکی امکان دارد دانشجویان را از رقابت های فرهنگی و اجتماعی دور کند، اظهار نمود: حضور دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی در حوزه خدمت رسانی و ارتباط با مردم جامعه، اهمیت توجه به ارائه آموزش های چندوجهی در زمان تحصیل را چندین برابر می کند.
به گفته دکتر زالی موفقیت در رقابت های غیرآموزشی در سطوح دانشگاهی و ملی نشان دهنده شکل گیری حرکت نوین آموزشی در دانشگاه است و این دانشجویان نمونه می توانند بعنوان الگو، سرسلسله تغییراتی در نسل جدید دانشگاهی باشند.
وی، دانشجویان نمونه دانشگاه در سطح کشوری را نماینده شایسته نظام سلامت و مجموعه علوم پزشکی کشور دانست و اضافه کرد: حضور دانشجویان در رشته های مختلف سلامت نشان از وجود یکپارچگی در سطح دانشگاه دارد و این خصوصیت باید در فراگیران جدید هم تسری پیدا کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، جلسه هیئت رییسه از دکتر داود پیرانی دکترای تخصصی سلامت و بلایا و دانشجوی نمونه کشوری در بخش علوم پزشکی در سال ۱۴۰۰، دکتر امیررضا الله قلی پور دانشجوی رشته پزشکی و دانشجوی برگزیده جایزه البرز ۱۴۰۱، آرش اکبری دانشجوی آموزش پزشکی، دبیر کانون هلال احمر دانشگاه و دانشجوی فداکار کشوری به علت فعالیت در عرصه واکسیناسیون کرونا، علیرضا انتظاری هروی، دانشجوی رشته پزشکی و رتبه اول ملی در حفظ و ترجمه نهج البلاغه و امیر غفاری دانشجوی رشته پزشکی و رتبه دوم تولید اپلیکیشن قرآنی در سی و ششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور تقدیر گردید.
همچنین آرش اکبری تندیس دانشجوی فداکار را به دکتر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه تقدیم کرد.

منبع:

1401/04/23
13:08:06
5.0 / 5
457
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس