تکمیل پروژه های نیمه تمام، درخواست دانشگاه بوعلی از رئیس جمهور

تکمیل پروژه های نیمه تمام، درخواست دانشگاه بوعلی از رئیس جمهور

همدان رئیس دانشگاه بوعلی سینا اعلام نمود: پروژه های نیمه تمام دانشگاه در پروژه های در ارتباط با سفر رئیس جمهور به همدان قرار گرفته و امیدواریم بودجه کافی برای تکمیل آنها اختصاص پیدا کند.


دکتر حسین رضوان در گفتگو با ایسنا، توضیح داد: پروژه های ناتمام دانشگاه شامل کتابخانه مرکزی، دانشکده شیمی، لابراتوار های بیولوژی و سایر پروژه ها را در پروژه های در ارتباط با سفر رئیس جمهور به همدان دیده ایم و امیدواریم بودجه کافی در این ارتباط در اختیار دانشگاه قرار گیرد و جزء پروژه های سفر قرار گرفته و تکمیل شود.
وی درباره خوابگاه ۶۲۰۰ مترمربعی دانشگاه مطرح کرد: برای ساخت این خوابگاه ستاد اجرایی فرمان امام قول مساعد داده و درحال پیگیری هستیم و امیدواریم که بزودی این مورد محقق شود.
رضوان درباره خوابگاه متاهلین هم بیان نمود: مبحث خوابگاه متاهلین هم درحال پیگیری است. درصدد هستیم با مجوزی که از هیات امنا می گیریم بتوانیم برخی از خوابگاه های دانشگاه را به صورت پروژه های تهاتری به انجام برسانیم و خوابگاه هایی در داخل دانشگاه بسازیم که بخشی از آن خوابگاه متاهلین خواهد بود.
وی افزود: البته صحبت هایی هم کردیم تا بتوانیم از برخی از خیرین کمک بگیریم یا حداقل با ظرفیتی که در بودجه ۱۴۰۱ وجود دارد این مورد را پیش ببریم.
رئیس دانشگاه بوعلی سینا در پاسخ به این سؤال که قرار بود مرکز شتابدهی تا اوایل خردادماه تکمیل شود، آیا انجام شد؟ اظهار داشت: ساختمان مرکز شتاب دهی حدودا تکمیل شده و جزء پروژه هایی است که در هفته دولت افتتاح می گردد البته با هماهنگی انجام شده با بنیاد برکت درحال تجهیز این مرکز هستیم.
وی درباره سرانجام استادیوم علمی هم اظهار نمود: متاسفانه پروژه استادیوم علمی در ابتدای دولت پیش از دستور کار خارج شد و با وجود پیگیری های انجام شده توسط دانشگاه بوعلی در آن زمان، این مورد محقق نشد و الان این پروژه در دستور کار نیست و جزء پروژه های مصوب دانشگاه قرار ندارد.1401/05/06
13:33:19
5.0 / 5
463
تگهای خبر: دانشگاه , سفر , كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس