اختیارات كمیسیون های موارد خاص دانشگاهی افزایش می یابد

اختیارات كمیسیون های موارد خاص دانشگاهی افزایش می یابد

به گزارش دانلود عكس مدیركل امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: بخشنامه افزایش اختیارات كمیسیون های موارد خاص دانشگاهی و استانی بازبینی و تدوین شده و در مرحله تایید وزارت علوم است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر جاماسب نوزری در شصت و ششمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه ها، اظهار داشت: مصوبات کمیسیون موارد خاص مرکزی در بهمن ماه الان نیز نافذ است و دانشجویانی که پرونده آنها قبلا در شورامطرح شده بود و مصوبه دارد می توانند ازرساله یا پایان نامه خود دفاع کنند.
وی با تاکید بر استفاده از سامانه های آنلاین اظهار داشت: از اسفندماه گذشته تا کنون ۷۳ هزار درخواست در سامانه سجاد ثبت شده است. در واقع تقویت سامانه های آنلاین با همکاری دانشگاه ها می تواند تردد های حضوری را به حداقل برساند که در شرایط امروز نیاز اصلی کشور برای سلامت جامعه است. استفاده از سامانه سجاد می بایست در الویت دانشگاه ها باشد
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دکتر نوزری درباب تشکیل شوراهای انضباطی در شرایط کرونا اظهار داشت: شوراهای انضباطی به پرونده های انضباطی رسیدگی نمایند و با موافقت کتبی دانشجو امکان حضور مجازی دانشجو در جلسه شورای انضباطی وجود دارد ولی باید صورتجلسه کتبی تنظیم و به دبیرخانه مرکزی ارسال شود.
دکتر نوزری با اشاره به موافقت دانشگاههای مبدا با ۶۵۰۰ درخواست میهمانی و انتقال اظهار داشت: سفارش می شود دانشگاههای مقصد نیز با این درخواست ها موافقت کنند تا به سلامتیدانشجویان در روزهای کرونا کمک نماییم. همین طور سامانه مهمانی دروس عملی نیز از امروز آغاز به کار کرده که دانشجویان ده روز وقت دارند ثبت نام کنند.1399/05/08
21:48:11
5.0 / 5
1912
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دانلود عکس