پلی استیشن 5 انتقال به بخش های مختلف بازی را ساده می كند

پلی استیشن 5 انتقال به بخش های مختلف بازی را ساده می كند

كنسول بازی جدید سونی معروف به پلی استیشن ۵ دارای قابلیت منحصر به فردی است كه انتقال به بخش های مختلف بازی های ویدئویی را پیش از اتمام مراحل قبلی ممكن می كند.به گزارش حبرگزاری مهر به نقل از اسلش گیر، روند عادی اجرای بازی های ویدئویی مبتنی بر پشت سرگذاردن مرحله به مرحله بازی های مختلف است، اما در کنسول پلی استیشن ۵ این وضعیت هم تغییر می کند و کاربران می توانند در صورت تمایل به قلب بازی های گوناگون منتقل شوند.
وقتی کاربران اجرای یک بازی را در کنسول های بازی مختلف انتخاب می کنند، باید آنرا از ابتدا به پیش ببرند و مراحل گوناگون را به اتمام برسانند. در نهایت پس از طی مراحل مختلف یک بازی به اتمام می رسد. اما پلی استیشن ۵ دارای قابلیتی معروف به فعالیت هاست که انتقال به بخش های متنوع بازی ها پیش از اتمام مرحله قبلی را ممکن می کند.
البته اینکه انتقال مورد اشاره چگونه صورت می گیرد و آیا کاربران بازی ها در این مورد آزادی عمل دارند یا خیر هنوز به صورت یک راز باقی مانده و بعید به نظر می آید تا زمان ارائه کنسول پلی استیشن ۵ مشخص شود. این توانایی می تواند روش اجرای بازی های چندکاربره یا مأموریت های بازی های گوناگون را متحول کند.


منبع:

1399/05/09
23:01:42
5.0 / 5
2041
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس