رئیس سازمان امور دانشجویان تاكید كرد

ضرورت آموزش دانشجویان برای گذر از مسائل مبتلا به کرونا

ضرورت آموزش دانشجویان برای گذر از مسائل مبتلا به کرونا

به گزارش دانلود عکس، رییس سازمان امور دانشجویان اظهار داشت: همه دانشجویان فرزندان ما و عضو خانواده بزرگ دانشگاهیان کشور هستند، بدین سبب باید حداکثر تلاشمان را به کارگیریم تا دانشجویان با کمترین مشکل، سال تحصیلی جدید را شروع کنند و بدون دغدغه به مسائل علمی خود بپردازند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر هاشم داداش پور در هفتادمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، اظهار داشت: از سرگیری کامل آموزش حضوری دانشگاه ها بعد از غلبه بر ویروس منحوس کرونا اتفاق مبارکی است که با نقش آفرینی مؤثر معاونان دانشجویی، همکاران و کارشناسان این حوزه، خاطره ماندگاری را در اذهان دانشجویان بجای خواهد گذاشت.
دکتر داداش پور افزود: البته بازگشایی کامل دانشگاه ها بعد از دوسال آموزش مجازی به جهت همه گیری کرونا، چالش هایی را نیز با خود به همراه دارد که معاونان دانشجویی باید برای مواجهه با آنها برنامه ریزی لازم را انجام دهند و همچون گذشته در میدان حضور یابند.
معاون وزیر علوم اشاره کرد: بخش قابل توجهی از دانشجویان به سبب تعطیلی آموزش حضوری و عدم تعامل با دانشجویان در محیط دانشگاه، تجربه دانشجویی نداشته اند و پس باید برنامه ریزی نماییم تا این عزیزان در کمترین زمان ممکن از این چالش عبور کنند.
رییس سازمان امور دانشجویان با تأکید بر ضرورت آموزش دانشجویان برای گذر از مسائل مبتلا به کرونا، اظهار داشت: باید شیوه ها و مهارت های ارتباطی مؤثر، زیست سالم دانشجویی، تاب آوری در برخورد با سختی ها و بازگشت به شرایط آموزش حضوری را در دستور کار قرار دهید.
دکتر داداش پور در آخر با اشاره به مسائل صنفی و رفاهی دانشجویان و تاثیر اجرای قانون آزادسازی نرخ ارز بر قیمت تمام شده غذای دانشجویان به معاونان دانشجویی دانشگاه ها اطمینان داد: دولت و مجموعه سازمان برنامه و بودجه، سازمان امور دانشجویان و صندوق رفاه جلسات هماهنگی مختلفی را برگزار کرده اند و راهکارهای مختلف را بررسی و ارائه می کنند تا مشکل تغذیه دانشجویان را سرو سامان دهند.
به نقل از وزارت علوم، هفتادمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به مدت سه روز از ۱۶ لغایت ۱۸ شهریور ماه به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی انجام شد.1401/06/19
22:11:42
5.0 / 5
561
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس