اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف برای متقاضیان خوابگاه در مقطع کارشناسی

اطلاعیه دانشگاه صنعتی شریف برای متقاضیان خوابگاه در مقطع کارشناسی

دانلود عکس: پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال تحصیلی 1402-1401 دانشگاه صنعتی شریف، که متقاضی استفاده از خوابگاه هستند، می توانند بوسیله سامانه سیما به آدرس dorm.sharif.ir اقدام نمایند.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، اداره امور خوابگاه های دانشگاه صنعتی شریف برای دانشجویان ورودی جدید متقاضی استفاده از خوابگاه اطلاعیه ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: ۱ -ثبت نام خوابگاهها بصورت الکترونیکی و بوسیله سامانه سیما به آدرس ir.sharif.dorm به انجام می رسد.
۲ -دانشجویان متقاضی خوابگاه بعد از دریافت شماره دانشجویی(از سامانه آموزش دانشگاه)، با ورود به سامانه سیما، ابتدا فرم درخواست خودرا تکمیل و ثبت می نمایند. در ادامه، این فرم توسط کارشناسان اداره امور خوابگاهها بررسی و در صورت تأیید درخواست متقاضی، اطلاع رسانی بوسیله ایمیل یا پیامک جهت انجام ادامه مراحل، صورت می پذیرد.
۳ -طبق قوانین اسکان(مندرج در دفترچه انتخاب رشته)، باتوجه به محدودیت ظرفیت، به دانشجویان ساکن در استان تهران و توابع آن، استان البرز و همین طور دانشجویان پردیس(شامل بومی و غیربومی)، خوابگاه تعلق نمی گیرد.
۴ -جدول زمانی ثبت درخواست و تکمیل مراحل ثبت نام به شرح زیر می باشد.
مقطع تحصیلیبازه زمانیودیعه خوابگاهکارشناسی(کلیه رشته ها)۱۴۰۱/۷/۱(ساعت ۸: ۰۰) الی ۱۴۰۱/۷/۲(ساعت ۲۳: ۰۰۹.۰۰۰.۰۰۰ ریالجدول زمانی اسکان در خوابگاه در آخر پروسه ثبت نام، بوسیله سامانه به اطلاع خواهد رسید.
تذکرات مهم:
۱) ثبت درخواست در سامانه به تنهایی تعهدی برای دانشگاه ایجاد نکرده و اختصاص خوابگاه منوط به تأیید کارشناسان اداره، وجود ظرفیت خالی و تکمیل مراحل ثبت نام در بازه زمانی مجاز (جدول فوق) می باشد.
۲) گواهی امضاء ولی/سرپرست/همسر دانشجویان دختر توسط دفترخانه اسناد رسمی، ذیل فرم اطلاعات آشنایان و بستگان و یا حضور ولی/سرپرست/همسر دانشجویان دختر(همراه با مدرک شناسایی معتبر) در هنگام نخستین مراجعه به خوابگاه الزامی است. این فرم در ادامه مراحل ثبت نام و همین طور در صفحه اصلی سامانه سیما برای دانشجویان دختر قابل تهیه می باشد.
۳) لازم به ذکر است شرط موافقت با درخواست اسکان و اختصاص خوابگاه طبق دستورالعمل ابلاغی از وزارت بهداشت، حداقل تزریق سه دوز واکسن کووید ۱۹ می باشد.
۴) زمان ثبت نام خوابگاه قابل تمدید نمی باشد.
۵)راه های ارتباطی با اداره امور خوابگاه ها: تلفن های ضروری در ساعات اداری ۶۶۱۶۵۰۳۰ – ۶۶۱۶۵۰۳۱ – ۶۶۱۶۵۰۱۷ و یا ارسال پیام از صفحه اصلی سامانه سیما1401/07/03
13:56:02
5.0 / 5
340
تگهای خبر: آموزش , دانشجو , دانشگاه , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس