افتتاح یک خوابگاه دخترانه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

افتتاح یک خوابگاه دخترانه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانلود عکس: خوابگاه دخترانه شهید احدی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور مسئولان این دانشگاه راه اندازی شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، خوابگاه شهید احدی در زمینی به مساحت ۲۵۰ متر مربع، در ۳ طبقه و ۹ واحد تولید شده و در این خوابگاه دخترانه مقرر است ۵۰ دانشجو ساکن شوند.
برای خرید و بازسازی ملک این خوابگاه مبلغی بیش از ۱۴ میلیارد تومان توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر هزینه شده است.
این خوابگاه که به نام "شهید محمد جعفراحدی" از دانشجویان دانشکده مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر مزین شده است، مقارن با سالروز شهادت این شهید بزرگوار راه اندازی شد.
مهندس مرتضی محمدی نجف آبادی مسئول امور خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم افتتاح ساختمان این خوابگاه اظهار داشت: در حوزه تامین خوابگاه پسرانه، با وقف خوابگاهی توسط اقای دکتر ناصر الاسلامی مشکل اسکان دانشجویان پسر حل شد و با تامین اعتبار توسط هیات رئیسه دانشگاه امیرکبیر شاهد افتتاح این خوابگاه دخترانه هستیم.
وی ادامه داد: امیدواریم با تامین منابع مالی لازم توسط مسئولان دانشگاه این خوابگاه بطور کامل جهت اسکان دانشجویان تجهیز شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در این مراسم دکتر بهروز آرزو معاون بین الملل، دکتر حامد ملاداودی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر محمد جواد شهرابی عامری مدیر کل حوزه ریاست، آقای حسن نجف زاده مدیر امور دانشجویی و آقای علیرضا توانا مدیر امور فرهنگی و اجتماعی و دیگرمسئولان دانشگاه حضور داشتند.
منبع:

1401/07/13
10:02:24
5.0 / 5
439
تگهای خبر: خرید , دانشجو , دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس