۲۲ مهرماه، آخرین فرصت ثبت نام در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه

۲۲ مهرماه، آخرین فرصت ثبت نام در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه

به گزارش دانلود عکس، مهلت ثبت نام در سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه تا ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۱ تمدید گردید.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، سازمان امور دانشجویان اعلام نمود: با عنایت به درخواست دانشگاه ها برای تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان در جشنواره دانشجویان نمونه و با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده، مهلت ثبت نام در جشنواره دانشجوی نمونه که تا پیش از این از ۲ تا ۱۵ مهر ماه تعیین شده بود، به مدت یک هفته تا ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۱ تمدید گردید.
کلیه دانشجویان متقاضی دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همینطور دانشگاه های، پیام نور و فرهنگیان می توانند ضمن مطالعه دقیق آئین نامه و شیوه نامه سال ۹۸ با رفتن به سایت www.portal.saorg.ir و متقاضیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با رفتن به سایت Nemooneh.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.
داوری مرحله کشوری جشنواره دانشجوی نمونه هم از ۱۴ آبان تا ۸ آذر صورت می گیرد و آیین تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۱ در آذر ماه برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، مهلت اعلام شده تمدید نخواهد شد و بعد از بسته شدن سامانه ثبت نام، درخواست هایی که ثبت نهایی نشده باشند، ارزیابی نخواهد شد.1401/07/15
14:44:06
5.0 / 5
335
تگهای خبر: آموزش , جشن , جشنواره , دانشجو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دانلود عکس