زمان و نحوه واگذاری خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی

زمان و نحوه واگذاری خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش دانلود عکس، دانشگاه شهید بهشتی، شرایط و نحوه واگذاری خوابگاه به دانشجویان روزانه غیربومی ورودی های جدید و ماقبل را اعلام نمود.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، بر این اساس، کلیه دانشجویان روزانه غیربومی ورودی های جدید و ماقبل (دانشجویان مقاطع کارشناسی و دکتری ورودی بهمن ۹۷ تا مهر ۱۴۰۱) که در خواست خوابگاه کرده اند، می توانند از ساعت ۱۸ مورخ ۱۲ مهر ۱۴۰۱ به سیستم جامع گلستان از مسیر "دانشجویی - گزارش های خوابگاه - انتساب اتاق، کالا و خدمات - اسکان خوابگاه اختصاص داده شده در ترم جاری- دانشجو" آگاه شده و از روز جمعه ۱۵ مهر برای دریافت اتاق رجوع کنند.
بنا بر اعلام این دانشگاه، عدم رجوع دانشجویان پسر تا روز چهارشنبه ۲۰ مهر ماه به معنای انصراف از اسکان در خوابگاه است و فضای درنظرگرفته شده به دیگران دانشجویان واگذار می شود.
در صورت عدم ثبت نام آموزشی یا عدم حضور مستمر در خوابگاه ضمن احتساب اجاره بهاء کامل ترم، امکان ادامه سکونت میسر نبوده و دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه است.
تزریق حداقل دو دُز واکسن جهت سکونت در خوابگاه ها الزامی است. دانشگاه شهید بهشتی همینطور سفارش کرده است دانشجویان جهت حفظ سلامتی خود و دیگر دانشجویان دُز یادآور را تزریق کنند.
برای پرداخت اجاره بهاء خوابگاه به اطلاعیه های مندرج در خوابگاه مربوطه توجه و از پرداخت به دیگر حساب ها خودداری گردد. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب ها امکان استرداد میسر نخواهد بود.
تأمین لوازم شخصی همچون تشک، پتو و... بر عهده شخص دانشجو است.
منبع:

1401/07/16
21:31:44
5.0 / 5
401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس