پیام رئیس دانشگاه پیام نور در پی حوادث اخیر كشور؛

دانشجویان متولی قداست و شأن محیط علمی و دانشگاهی

دانشجویان متولی قداست و شأن محیط علمی و دانشگاهی

به گزارش دانلود عکس، رئیس دانشگاه پیام نور، دانشجویان را مهم ترین و ارزشمندترین سرمایه های کشور و متولی قداست و شأن محیط علمی و دانشگاهی دانست و بر ضرورت هوشیاری آنها در شرایط حساس کنونی تاکید نمود.به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر ابراهیم تقی زاده، در پیامی تاکید کرد: دانشگاه محل علم آموزی، دانش افزایی، مباحث عالمانه است و دانشجویان باید بدانند که هیچگاه دشمنان و انقلاب نگران کشور و مردم نبوده اند و از همین جهت هم به دنبال تفرقه افکنی و سلب آرامش و پیشرفت از کشور ایران هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور، تضارب آرا و افکار را لازمه پیشرفت جامعه دانسته و آورده است: گفت وگوهای علمی، رایزنی فکری، مباحثه، نقد و نظر و... در پالایش و رشد اندیشه سهمی به سزا دارد و دانشجویان می توانند با شرکت در کرسی های آزاداندیشی و نظریه پردازی در دانشگاه ها، نظرات و انتقادات و ایده های خویش را مطرح و پیرامون آن بحث و تبادل نظر کنند.

دکتر تقی زاده در این پیام، دانشگاه پیام نور را به لحاظ گفتمان انقلابی، سالم و منطبق با آرمان های نظام ارزیابی کرد و اظهار داشت: دانشجویان این دانشگاه افرادی مومن، معتقد و پابیند به اصول اخلاقی، مبانی فکری و عملی نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: دانشجویان بعنوان آینده سازان میهن اسلامی با بصیرت بیشتر، هوشیارانه شرایط کنونی و مواضع دشمنان را ارزیابی کرده و از حافظان کیان و آرمان های انقلاب، شهدای دانشجو و دانش آموز و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.


منبع:

1401/07/23
10:23:43
5.0 / 5
356
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس