مدیر كل امور خوابگاه های دانشگاه تهران اعلام كرد

ایجاد سرای مهارت آموزی در خوابگاه های دانشجویی

ایجاد سرای مهارت آموزی در خوابگاه های دانشجویی

به گزارش دانلود عکس، مدیر کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران اظهار داشت: از کارهای دیگری که در دوره پیش رو دنبال خواهیم کرد، ایجاد سرای مهارت آموزی در خوابگاه های دانشجویی با شعار هر دانشجو یا یک مهارت است. این دوره های آموزشی با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به زودی در سطح خوابگاه های دانشجویی شروع خواهد شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، دکتر محمدعلی زارع چاهوکی، مدیر کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان که با هدف بررسی مشکلات و مسائل مختلف صنفی و رفاهی دانشجویان شامل امور تغذیه، خدمات ایاب و ذهاب و نیازهای خوابگاه های دانشجویی برگزار شد، ضمن تشکر از دانشجویان شرکت کننده در این نشست و استقبال از برگزاری اینگونه جلسه ها، اظهار داشت: در این دوره تلاش خواهیم کرد با طراحی ساز و کار مناسب خدمات فرهنگی و رفاهی به دانشجویان خوابگاهی را ارتقاء دهیم و از تمام ظرفیت های درون و بیرون دانشگاه برای تحقق این امر کمک خواهیم گرفت.
زارع چاهوکی، از راه اندازی سامانه خدمات پشتیبانی خوابگاه های دانشجویی آگاهی داد و اظهار داشت: دانشجویان با مراجعه به سامانه ems.ut.ac.ir می توانند نیازهای مربوط به تجهیزات یا خرابی در تاسیسات خوابگاه ها را اعلام کنند. در کوتاهترین زمان ممکن نیز تلاش می شود تا نیازهای مربوط تامین یا مشکل در تاسیسات رفع گردد.
مدیر کل امور خوابگاه های دانشگاه تهران اضافه کرد: تلاش خواهیم کرد تا با راه اندازی کانون های فرهنگی و انجمن های ورزشی مشارکت دانشجویان خوابگاهی را در کارهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تقویت نماییم.
وی از طراحی جشنواره فرهنگی و هنری ویژه دانشجویان خوابگاهی آگاهی داد و اضافه کرد: از کارهای دیگری که در دوره پیش رو دنبال خواهیم کرد، ایجاد سرای مهارت آموزی در خوابگاه های دانشجویی با شعار هر دانشجو یا یک مهارت است. این دوره های آموزشی با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به زودی در سطح خوابگاه های دانشجویی شروع خواهد شد.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشجویان خوابگاهی می توانند با مراجعه به سامانه اداره کل امور خوابگاه ها به آدرس kooy.ut.ac.ir از آخرین اخبار و اطلاعیه ها آگاه شوند. همین طور نظرات و پیشنهادهای خودرا برای ارتقای هر چه بیشتر خدمات فرهنگی و رفاهی می توانند بطور مستقیم با مدیر کل امور خوابگاه ها بوسیله رایانامه kooy@ut.ac.ir مطرح کنند.
منبع:

1401/07/29
12:05:57
5.0 / 5
547
تگهای خبر: آموزش , انجمن , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس