رئیس دانشگاه تربیت مدرس خبر داد

وجود فضای مشترک صرف غذا برای دانشجویان دختر و پسر

وجود فضای مشترک صرف غذا برای دانشجویان دختر و پسر

به گزارش دانلود عکس، رئیس دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اینکه ما به دانشجویان اعتماد کامل داریم، اظهار داشت: برای صرف غذا توسط دانشجویان دختر و پسر فضایی مشترک اختصاص یافته است.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، اعضای شورای دانشگاه تربیت مدرس با برگزاری نشستی، در مورد بودجه فرهنگی اختصاص یافته به دانشکده ها و نحوه هزینه کرد آن به گفتگو پرداختند.
دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس هم در این جلسه، اقدمات فرهنگی انجام شده از جانب برخی دانشکده ها را شرح داد و بر ضرورت برنامه ریزی برای اردوهای تفریحی، اردوهای علمی و بازدید های علمی با رعایت شئونات اسلامی و دانشگاهی تصریح کرد.
وی در مورد سالن غذاخوری دانشجویی این دانشگاه هم اظهار داشت: به جز سلف غذاخوری دختران و پسران که به صورت مجزا مشغول به فعالیت است، از 5 ماه قبل رستوران شکرانه دانشگاه (در طبقه بالای سلف پسران) که برای صرف غذای اساتید و خرید غذا به صورت آزاد در نظر گرفته شده است جهت استفاده مشترک خانم ها و آقایانی که حتی غذا را از سلف دانشجویی هم تهیه کرده بودند، در نظر گرفته شد و حتی فضایی بیشتر هم برای این منظور اختصاص یافت. ما به دانشجویان اعتماد کامل داریم و حتی این فضا هم از ماه ها قبل مهیا گردید بوده و هم اکنون هم جهت استفاده دانشگاهیان مهیا می باشد و سلف مجزای دانشجویان هم به روال قبل سرویس دهی خواهد داشت.
دکتر دانشجو تصریح کرد: لازم است عامل نهفته خشم و بستری که برای آن مهیا بود تا مورد سو استفاده دشمن قرار بگیرد، بررسی شود و الگوهای ذهنی که سبب ایجاد خشم می شود، شناسایی گردد.
ایجاد رابطه صحیح با معترضین به جای فکر کردن در رابطه با پیروزی بر طرف مقابل و عدم قضاوت و سرزنش آنها در این رابطه، ایجاد آرامش از طرق مختلف برای اساتید و روسای دانشکده ها برای مدیریت بهتر مبحث از راه صحبت و مشورت با افراد معتمد، ورزش و...، آرام بودن و واکنش همراه با عقل و منطق واستدلال، تلاش در ادراک طرف مقابل و شناسایی دلایل خشم، به دنبال چاره بودن و تلاش در حل مشکلات مطرح شده، برگزاری اردوهای مختلف علمی و تفریحی و... همچون موارد مطرح شده از جانب رئیس دانشگاه تربیت مدرس بود.
وی ادامه داد: دفاع ما دفاع از فساد، تبعیض و برخی مشکلات موجود نیست و ما هم باید برای رفع این مشکلات بکوشیم اما دفاع ما دفاع از جمهوری اسلامی خواهد بود و کوچکترین ترسی در این حوزه نداریم چونکه جمهوری اسلامی قدرتمند است و همیشه قدرتمند و پایدار خواهد بود و همه ما سربازان امام خامنه ای هستیم و اغتشاشگران باید بدانند این اغتشاشات سبب تضعیف وجهه ایران در جامعه جهانی خواهد شد تا سایر کشورها بتوانند در مجامع مختلف امتیازهای بیشتری از ایران بگیرند بنابراین از جانب دشمنان مورد توجه و حمایت قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، در ادامه این نشست، مدیریت فعال به جای مدیریت انفعالی در جریان ناآرامی های اخیر در این دانشگاه، تمرکز بر روی مسئله اصلی با سعه صدر، تشکیل هسته های اصلی هم اندیشی استادان در دانشکده ها و بحث در مورد مسائل روز جامعه، برخورد انضباطی، داشتن حداکثر جاذبه و حداقل دافعه از جانب استادان و مسؤلان دانشگاه، راه اندازی صندوقی برای انتقال پیشنهادات و انتقادات دانشجویان، حذف درس در صورت غیبت بیش از اندازه مجاز، تشکیل کمیته ای متشکل از استادان از دیدگاه های متعدد برای گفتگو و تبادل نظر با دانشجویان و... از موارد مطرح شده از جانب اعضای شورا بود.

منبع:

1401/08/11
10:15:58
5.0 / 5
501
تگهای خبر: خرید , دانشجو , دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
دانلود عکس