مسیر بازگشت به عزت و استقلال برای کلیه کشورهای اسلامی، رشد علمی است

مسیر بازگشت به عزت و استقلال برای کلیه کشورهای اسلامی، رشد علمی است

به گزارش دانلود عکس، معاون بورس و امور دانشجویان بین الملل اظهار داشت: در حقیقت راه بازگشت به عزت و استقلال برای کلیه کشورهای اسلامی، رشد علمی است برای اینکه علم قدرت و اتحاد می آورد.به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، جلسه هم اندیشی دانشجویان بین الملل با دکتر محمدجواد سلمانپور، معاون بورس و امور دانشجویان بین الملل در محل این سازمان انجام شد.

دکتر سلمان پور در این نشست اظهار داشت: فرصت هایی که جمهوری اسلامی برای تحصیل دانشجویان بین الملل فراهم نموده تا به رشد و ارتقاء مسلمانان و کشورهای آزاده بیانجامد، یک نعمت الهی شمرده می شود، اگر از این فرصت ها خوب استفاده شود، می تواند گام هایی هر چند کوچک در امتداد قدرتمند شدن، استقلال و همگرایی هر چه بیشتر کشورهای اسلامی و احیا تمدن عظیم اسلامی باشد.

معاون بورس و امور دانشجویان بین الملل افزود: شیشه عمر استکبار این است که کشورهای دیگر نسبت به او وابسته و نیازمند باقی بمانند. رشد علمی اقتدار، عزت و قدرت آور است در حقیقت راه بازگشت به عزت و استقلال برای کلیه کشورهای اسلامی رشد علمی است برای اینکه علم اقتدار و اتحاد می آورد.

دکتر سلمان پور در آخر اشاره کرد: آمریکا و غرب به عمق این قدرت از سالها پیش پی برده اند پس اهتمام کرده اندکشورها را در رشد و پیشرفت علمی و فناوری محدود و وابسته و نیازمند خود کنند تا مبادا در حوزه قدرت علمی به سطح آنان برسند.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، در ادامه این جلسه، دانشجویان بین الملل ضمن بررسی مشکلات و راه کارهای رفع آن ها نظرات و پیشنهادات خودرا ارائه دادند.

منبع:

1401/08/21
09:22:42
5.0 / 5
346
تگهای خبر: دانشجو , فناوری , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
دانلود عکس