راه اندازی اندیشکده سلامت، جمعیت و خانواده در دانشگاه آزاد

راه اندازی اندیشکده سلامت، جمعیت و خانواده در دانشگاه آزاد

دانلود عکس: اندیشکده سلامت، جمعیت و خانواده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر طهرانچی راه اندازی شد.


به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، اندیشکده «سلامت، جمعیت و خانواده» نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی ظهر امروز با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سیدمحمد حسینی معاون رییس جمهور در امور مجلس، حجت الاسلام والمسلمین محمد شریفانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی و سیدکاظم فروتن دبیر ستاد ملی جمعیت راه اندازی شد.
دکتر حسینی معاون رییس جمهور در امور مجلس در این مراسم با قدردانی از اقدام دانشگاه آزاد اسلامی در راه اندازی این اندیشکده اظهار داشت: 135 آیه قرآن کریم بصورت مستقیم به اهمیت تدبر، تعقل و اندیشه اشاره دارد و در اسلام بر مشورت و هم اندیشی تاکید شده است. بدین جهت انتظار می رود اندیشکده ها با ایده یابی، ایده سازی و ارائه پیشنهاد، بتوانند راهکارهایی خلاقانه و نوآورانه ارائه کرده و با شبکه سازی و هم افزایی با یکدیگر و دیگر متفکران، در کنار تربیت نخبگان، نگاه به آینده را ترسیم کنند.
وی با اشاره به اهمیت توجه به حوزه سلامت، جمعیت و خانواده اظهار داشت: سلامت جسم و روح از اهمیت زیادی برخوردارست و هم اکنون نیز شاهد جنگ های میکروبی و بیولوژیک در جهان با هدف ضربه زدن به انسان ها، گیاهان و جانوران هستیم و باید برای مقابله با این تهدیدات، راه حل داشته باشیم. در زمینه جمعیت و خانواده نیز سالهاست مقام معظم رهبری نسبت به جوانی جمعیت تذکر و هشدار می دهند و همین موضوع اهمیت پرداختن به جمعیت و مسئله خانواده را آشکار می کند.
دکتر حسینی اشاره کرد: دولت سیزدهم جوانی جمعیت را در اولویت قرار داده اما در شروع راه هستیم و اندیشکده «سلامت، جمعیت و خانواده» نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی می تواند در این راه به دولت کمک نماید. امیدواریم این اقدامات در کنار اقدامات میدانی، منجر به نتایج سنجیده و دقیق شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، معاون رییس جمهور در امور مجلس در آخر با قدردانی از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و همین طور دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار داشت: امیدواریم دانشگاه آزاد اسلامی بتواند با اقدامات مفیدی که انجام می دهد، برای دیگر دانشگاه ها الگو باشد.1401/08/27
13:33:10
5.0 / 5
394
تگهای خبر: دانشگاه , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
دانلود عکس