توضیحات دانشگاه الزهرا در رابطه با تهدید به خودکشی یک دانشجو

توضیحات دانشگاه الزهرا در رابطه با تهدید به خودکشی یک دانشجو

به گزارش دانلود عکس، به دنبال مطرح شدن اخباری در فضای مجازی در خصوص مبادرت به خودکشی یکی از دانشجویان دانشگاه الزهرا در خوابگاه، معاون دانشجویی این دانشگاه توضیحاتی دراین زمینه عرضه کرد و اظهار داشت: یکی از دانشجویان خوابگاهی ما روز گذشته تنها تهدید به خودکشی کرده و الان حال او خوب است.


دکتر شهلا بختیاری در گفتگو با ایسنا، ضمن بیان مطلب اظهار نمود: قوانین خوابگاهی در دانشگاه ما که تنها مخصوص دانشجویان دختر است، به این نحو است که وضعیت رفت و آمد دانشجویان با خانواده آنها درمیان گذاشته می شود و در صورت بروز مشکل، خانواده دانشجویان در جریان قرار می گیرند. روز گذشته هم یکی از دانشجویان ما دیر به خوابگاه مراجعه نمود. بنا بر قوانین و ضوابط دانشگاه و برای حفظ جان و سلامتی دانشجو، دیر آمدن دانشجوی مذکور به خانواده او اطلاع داده شد.
وی افزود: بعد از آنکه مسؤلان خوابگاه بر مبنای قوانین، به خانواده این دانشجو اطلاع دادند که فرزند آنها دیر به خوابگاه آمده. پدر این دانشجو با دخترش تماس گرفته و صحبت کرده است. این دانشجو هم بعد از تماس تلفنی با پدرش، ترسیده و تهدید به خودکشی کرده است.
دکتر بختیاری تصریح کرد: این دانشجو نه قرص مصرف کرده و نه مبادرت به خودکشی کرده است. او تنها تهدید به خودکشی کرد که دانشگاه بعد از جویا شدن این مورد به بررسی شرایط او پرداخت. الان هم مرکز مشاوره دانشگاه الزهرا پیگیر حال و وضعیت او است و مشاوران با وی در تماس هستند.
معاون دانشجویی دانشگاه الزهرا خاطرنشان کرد: این دانشجو هیچ فعالیت سیاسی نداشته و این اقدام او به علت استرس وارد شده به او بعد از تماس تلفنی با پدرش است.
منبع:

1401/09/02
12:49:26
5.0 / 5
637
تگهای خبر: دانشجو , دانشگاه , سلامت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان دانلود عكس
دانلود عکس