رئیس علوم پزشكی اهواز عنوان كرد

با وجود حواشی، تعطیلی جدی در دانشگاه نداشتیم

با وجود حواشی، تعطیلی جدی در دانشگاه نداشتیم

به گزارش دانلود عکس، خوزستان رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار داشت: در یک سال اخیر حاشیه های زیادی وجود داشت و اتفاقات دو سه ماه اخیر نیز یکی از حواشی بود اما با همکاری اعضای هیات علمی و دانشجویان، این اتفاقات به بهترین نحو طی شد.دکتر محمدحسین سرمست در آیین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه علوم پزشکی اهواز که امروز (۳۰ آذرماه) برگزار شد، با اشاره به برنامه های این دانشگاه، اظهار داشت: در زمینه سلامت، به رفع نقص مجموعه های بهداشتی و تکمیل پروژه های عمرانی بهداشتی، خانه های بهداشت و مراکز جامع سلامت نیاز است. در زمینه درمانی نیز علاوه بر توزیع متناسب پزشکان متخصص در مناطق محروم، باید پوشش متخصص را در نقاط مختلف داشته باشیم. از نظر زیرساختی نیز تجهیزات بزرگ و گرانقیمت بیمارستانی باید تکمیل شوند.

به گزارش دانلود عکس به نقل از ایسنا، وی با اشاره به ضرورت ساخت و ساز بیمارستان ها، اضافه کرد: با برنامه ریزی هایی که در این عرصه وجود دارد، نوسازی و ساخت بیمارستان ها در شهرهای باغملک، مسجد سلیمان، شوشتر و شوش و بیمارستان ابوذر اهواز آغاز شد که در سالهای اخیر به نتیجه رسیدند. امیدواریم بتوانیم نوسازی بیمارستان های گلستان و رازی اهواز را نیز که فرسوده اند و در شأن مردم نیستند، شروع نماییم و در بازه زمانی مناسب به بهره برداری برسانیم. البته شروع کار از نظر اعتباری دشوار است اما به هر حال اگر شروع شود تمام کردن آن آسان تر خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار داشت: در زمینه پژوهش نیز کوشیدیم مشکلات پیش راه پژوهشگران را از نظر اعتباری، تجهیزاتی و فیزیکی برطرف نماییم.

سرمست با اشاره به اتفاقات اخیر تصریح کرد: در یک سال اخیر حاشیه های زیادی وجود داشت و اتفاقات دو سه ماه اخیر نیز یکی از حواشی بود اما با همکاری اعضای هیات علمی و دانشجویان، این اتفاقات به بهترین نحو طی شد. ترم اداره شد و تعطیلی جدی نداشتیم و امیدواریم امتحانات پایان ترم را با موفقیت بگذرانیم.

وی اضافه کرد: هدف این بوده که معاونان بدون دغدغه کار خودرا انجام دهند و یکی از کارهای خوبی که انجام شد نیز جذب اعتبارات با همکاری استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی بود.
1401/10/02
12:19:56
5.0 / 5
690
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دانلود عکس